Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen rendszeren keresztül...

Milyen rendszeren keresztül lehetséges az, hogy engem az ország bármelyik táján felismernek...(Például vendéglátóhelyeken, egészségügyi intézményekben...)?

Figyelt kérdés

Nem vagyok celeb és nem vagyok híresség a szó hagyományos értelmében....

Nyilvánvalóan van egy sajátosság (leginkább kitaláció)... Amit a személyemhez kötnek.... És ezen az alapon nyilvánvalóan benne vagyok valamilyen rendszerben ami lehetővé teszi hogy bárki felismerjen aki használja ezt a rendszert...


márc. 4. 11:05
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

9

Gondolom mindenki mindenhol R.Tolvajnak nevezi és rohan utána hogy kezet foghasson vele.. ;]

márc. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

Erről egy vicc jut eszembe.

- Te Gázsi, vótam spanyolba. Te ott mindenki ismer, hajjakmeg.

- ?

- Mondák, hogy olá(h)

márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
9 - nek ...Bizonyos jelekkel jelzik.... Nem félreérthető
márc. 4. 15:19
 14/35 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem az, még csak nem is láttam a pofádat, anélkül is leesik, hogy pszichiátriai eset vagy.
márc. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon valószínű, hogy a jeleket félreértelmezed, vagy azt véled "jelnek", ami nem az.

Szerintem jól tennéd, ha egy klinikai szakpszichológust felkeresnél, ő el tudja dönteni mi ez, lehet hogy beszélgetéssel, terápiával tud segíteni, az is lehet hogy továbbküld más szakemberhez.

márc. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Ehhez elég elmenned egy tattoo szalonba és a homlokodra tetováltatni a neved. Ha kopasz vagy a tarkódra is lehet..

Vagy ez már megis történt?

Akkor ne csodálkozz hogy a neveden szólítanak vadiegenek is. 😁

márc. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Tehát, azt állítjátok hogy nem lehetséges ilyen rendszer például valami arcfelismerő vagy nem tudom én...(Vagy legalábbis állítjátok, hogy nem ismertek ilyet)

Valamilyen csoport vagy csoportok által használt adatbázis.. arc felismerő.

Egyébként számomra az lenne a kedvezőbb ha nektek lenne igazatok...

Csak analológiának írom azt hogy (szerintem) kedvezőbb hogyha az embernek üldözési mániája van ....mint hogyha üldöznék.

Nem arról van szó hogy üldöznek... Ez csak egy analógia... Már a jelenség valamelyest hasonló

márc. 4. 23:25
 18/35 anonim ***** válasza:
Amíg nem írod le mi a pontos probléma és rébuszokban beszélsz, nem tudunk semmi használható válaszolni
márc. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Valójában azért sem írom le konkrétan mert hárítom azzal is hogy nem vagyok hajlandó megfogalmazni

Másfelől szerintem a megpróbálnátok arra koncentrálni hogy amiket azért mégiscsak leírtam, olyan féle jelenség hogyan vagy milyen alapon milyen rendszerben történhet meg a rendszert nem politikailag értem hanem informatikai vagy egyéb...

Illetve.... Az maga milyen rendszerem módszeren vagy akármin keresztül működik, hogy például én budapesttől távol élek.... És mondjuk felmegyek budapestre egy ptian külső területen tehát nem a város központban levő műszaki boltba, és ott jelzik számomra, bizonyos metakommunikációval, hogy tudják, ki 'vagyok'

Vagy például a lakóhelyentől 180 kilométerre egy vendéglátóhelyen dettó. De, nyilvánvalóan nem csak ilyen távoli helyeken működik ez hanem nagyon közel is....

A távoli helyek közül kettőt említettem de említhettem volna tízet....

Már évekkel ezelőtt is feszegettem ezt a problématikát de akkor is lesöpörtetek... Hogy dilis vagyok meg hülye vagyok vagy mit tudom én

Dehát én tudom hogy ez a dolog így működik mert én velem történik...

márc. 5. 09:30
 20/35 anonim ***** válasza:

"Dehát én tudom hogy ez a dolog így működik mert én velem történik..."


Félreértelmezel metakommunikációs jeleket.

Nem tudom mi lehet ez ami ilyenkor történik veled, de ilyen rendszer amit elképzelsz, biztos hogy nincs, legalábbis polgári használatban. Nem is igazán kivitelezhető.

Az alkalmazottak a boltokban örülnek ha mindenkit ki tudnak szolgálni, szerinted miből/honnan lenne kapacitásuk "arcfelismerő rendszerekből származó információk" nézegetésére? (arra utaltál hogy például hasonló rendszerre gondolsz).

márc. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!