Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen rendszeren keresztül...

Milyen rendszeren keresztül lehetséges az, hogy engem az ország bármelyik táján felismernek...(Például vendéglátóhelyeken, egészségügyi intézményekben...)?

Figyelt kérdés

Nem vagyok celeb és nem vagyok híresség a szó hagyományos értelmében....

Nyilvánvalóan van egy sajátosság (leginkább kitaláció)... Amit a személyemhez kötnek.... És ezen az alapon nyilvánvalóan benne vagyok valamilyen rendszerben ami lehetővé teszi hogy bárki felismerjen aki használja ezt a rendszert...


márc. 4. 11:05
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Nézd, amikor bemegy a boltba Kern András, és azzal üdvözlik, hogy jó napott Gálvölgyi úr, akkor biztosan nem fognak téged felismerni.

A diagnózisunk változatlan: mentális zavarokkal küzdesz.

márc. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

"bizonyos metakommunikációval" ???


"tudják, ki 'vagyok'"

Tudják. Az aki fizetni fog a vendéglátóhelyen.


Ja és az se meglepő ha Tökölről átvisznek Márianosztrára ott is mindenki ismerni fog pedig még sose jártál ott.. 😄

márc. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Ismertem valakit, ő bárhova ment be, azért váltott ki bizonyos szempontból hasonló reakciókat, mert fura szaga volt.

Nem lehet, hogy érdekes öltözködési stílus, fura hajviselet vagy bármi miatt reagálnak hasonlóan/meglepetten és ezt értelmezed félre?

márc. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Sperma ilyennel, mint a Google Maps Timeline..... Esetleg megvan osztva mindenkivel tudtomon kívül... Vagy én kattintgattam valamikorra összevissza (?) mert van úgyhogy nincs szinkronban....

Például én válaszolok valamire és közben ő már mást ad be... És nem is arra nyomok igent amire szerettem volna...

márc. 5. 14:20
 25/35 A kérdező kommentje:
Bocs mikrofonról mondom az első szó az biztos hogy nem az volt amit leírt... Ilyesmit mondhattam hogy: és például
márc. 5. 14:22
 26/35 anonim ***** válasza:

Nincsenek ilyen rendszerek, amik felismernek és bejeleznek bárkinek, és ez be lenne kötve valamilyen országos rendszerbe, és még ki is jelzi egy random bolti eladónak/ügyfélszolgálatosnak/portásnak, hogy te ki vagy. Ilyen még a totális megfigyelés államokban sincs, legfeljebb a rendőrséghez futhat be infó.

Vagy nincs semmi, vagy félreértesz valamit, vagy bemeséled magadnak.

márc. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Kérdező, mennyire vagy meggyőzhető arról, hogy nincs ilyen amit elképzeltél?
márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Lajoskám, miért nem jöttél a kezelésre?
márc. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Emlékszem pár éve volt egy kérdező, aki arról panaszkodott, hogy valamelyik rendőrségen volt valami ügye, aztán várakozás közben a másik megyéből érkező rendőrök (valami értekezlet lehetett) is tudták hogy milyen ügye van stb.
márc. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Először is: ha nem vagy közismert tolvaj akkor nem érdeke senkinek feliserni. Esetleg ha valami nagyone gyedi "betegséged" van, és az vált ki mindenkiből "hasonló" jellegeket. Van egy haverom neki az egyik ujját levágták, és amikor bárki ezt észreveszi kb. ugyanazt a reakciót váltja ki az emberekből. Szóval nem lehet, hogy ilyennel kevered?
márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!