Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Max 100-110 ezer forint...

Max 100-110 ezer forint környékén lehet használható laptopot venni? Ha igen, tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
A régi laptopom teljesen bekrepált, és sürgősen kéne egy új. Tanulás, jegyzetelés, néha film/sorozat nézés. Ennyi. Programok közül a Microsoft Office a fontos. Illetve jó lenne ha legalább 4-5 órát elketyegne akksiról, emiatt sem akarok használt laptopot venni. Tudom, hogy kevés ez a pénz rá, de sajnos ennyim van, és már így is besegítenek a szüleim is. Köszönöm előre is!

márc. 27. 09:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
márc. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Én a helyedben inkább használt laptopot vennék, mert amit linkeltek egy forintot nem ér.
márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Minden ilyet (olcsó laptop) kérdésnél használt üzleti gépet szoktak javasolni, ennyiért kapsz is egy pár évest, csak figyelj a kiosztásra, mert gyakran nem magyar, vagy matricázott.
márc. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]

Ez ha belefér még.

márc. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ÚJ, dobozos - 120ezer Ft.

[link]

márc. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

vagy:

[link]

márc. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Kérdező világosan,VILÁGOSAN leírta, hogy maximum 110 000 forint, és újat. ÚJAT. Csodák nincsenek, ennyiért ez van. Amire használja, arra elég. Nekem is ilyesmi van, filmezni, netezni tökéletes. Egyes voltam.
márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 Jogos, nem olvastam el figyelmesen (3).

Celeronost ne vegyél, 110 körül már vannak erősebbek, bár gyanítom, hogy pár dolgon azért spóroltak.

márc. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, végül ezt rendeltem meg: [link]

Nem ennyiért, hanem 86 ezerért, ugyanitt az eMagon csak újracsomagolt. Azt írták, hogy használat apró jelei a terméken. Hát majd kiderül, nem fizettem még ki, direkt üzletbe kértem személyes átvétellel, majd ott alaposan megnézem mielőtt megveszem. 1-2 apró karcot kibírok ha nem a képernyőn van. Ha meg nagyon gáz, akkor ott hagyom. Neten azt írták hogy ez a Pentium N200 nagyjából az Intel Core i5-8250U processzorral van egy szinten: [link] Ez nekem bőven elég.

márc. 28. 13:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Jónak tűnik, bár ez nem Pentium, csak simán N200.
márc. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!