Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Max 100-110 ezer forint...

Max 100-110 ezer forint környékén lehet használható laptopot venni? Ha igen, tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
A régi laptopom teljesen bekrepált, és sürgősen kéne egy új. Tanulás, jegyzetelés, néha film/sorozat nézés. Ennyi. Programok közül a Microsoft Office a fontos. Illetve jó lenne ha legalább 4-5 órát elketyegne akksiról, emiatt sem akarok használt laptopot venni. Tudom, hogy kevés ez a pénz rá, de sajnos ennyim van, és már így is besegítenek a szüleim is. Köszönöm előre is!

márc. 27. 09:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igen, a teljesítménye nekem bőven elég lesz. Néztem processzor benchmarkot. A régi tönkrement laptopomba lévő procinál 5x gyorsabb :D

Egyedül attól félek, hogy újracsomagoltnak írta az eMag. Remélem nem valami leharcolt, ütött-kopott gépről van szó, mert akkor keresgélhetek tovább. :(

márc. 28. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!