Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 64 bites Windows 10 operációs...

64 bites Windows 10 operációs rendszerben hogyan tudok kijelentkezni a Microsoft fiókomból?

Figyelt kérdés
Se a gépházban, se a vezérlőpultban nem találtam a kijelentkezés lehetőségét.

ápr. 7. 16:35
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
#9 de eddig nem voltam soha sem belépve a Microsoft fiókomba. Sajnos a múlt héten léptem be véletlenül. És nagyon nem tetszik!
ápr. 8. 21:44
 12/45 anonim ***** válasza:
83%

#11

Pontosan ezét kell a "Helyi fiók"-ba belépni telepítéskor is. A telepítést be se tudod fejezni ha nem lépsz be valamelyik fiókba.

ápr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
De nem telepítek...
ápr. 8. 23:08
 14/45 anonim ***** válasza:
79%

Úgy látszik egyáltalán nincs hozzáértésed. Fel se tudod felfogni amit válaszoltak. - #9 már válaszolt rá, hogy használni se tudod ha nem vagy bejelentkezve valamelyik fiókba.


"Te - "...értsd már meg!" - olyan nincs.


"Ha nem jelentkezel be egyik fiókba se akkor se telepíteni, se használni nem tudod az op.rendszert."

ápr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Akkor sem jelentkeztem be ide soha, csak életemben először a múlt héten!
ápr. 9. 07:08
 16/45 anonim ***** válasza:
86%

#15

Totál hülye vagy hozzá. Telepítésnél a helyi fiókba lett bejelentkezve. Utána váltottál és bejelentkeztél a Microsoft fiókba. Ha nem akarod a Microsoft fiókot akkor jelentkezz vissza be a helyi fiókba. ENNYI!

ápr. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
#16 nem akarok a Microsoft fiókot! Ígyvan!
ápr. 9. 08:39
 18/45 anonim ***** válasza:
79%

#kérdező

Úgy néz ki reménytelen felhasználó vagy, hogy megértsd. Egyáltalán fel se tudod fogni mi-hogy működik.

ápr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
59%
Vidd el pc szervízbe..
ápr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
Ki akarok jelentkezni a Microsoft fiókomból. Ennyire egyszerű.
ápr. 9. 10:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!