Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen programmal tudok az...

Milyen programmal tudok az srt felirat mögé fekete hátteret rakni?

Figyelt kérdés
A filmbe bele van égetve egy angol felirat, ezért a magyar nem olvasható. Hogyan tudom úgy kiírni a lemezt, hogy a felirat mögött fekete háttér legyen?
2010. dec. 25. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Rá lehet égetni VirtualDubbal pl, de AviDemux vagy AviReComp is jó.

Viszont szerintem jobban járnál ConvertXtoDvd-vel dvd-video-ba konvertálnod, ott sok beállítási lehetőség van a feliratra és sokkal egyszerűbb megoldani, mint újrakódolni az avi-dat...vágj ki rövid részt az anyagokból, azzal próbálkozz. Avi vágása>>> VirtualDub, az srt-dben padig jegyzettömbbel is állítgathatsz a próbához. Persze csinálj másolatot előbb!!!

Vagy nem beszerezhető más forrásból ez a film....mint ennyit cicózni?

2010. dec. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, szerintem Convertx-szel fogom csinálni. Ez a Becstelen Brigantik, amit szerintem csak angolul van értelme megnézni, de mikor franciául beszélnek, akkor ott van az angol felirat...
2010. dec. 25. 23:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Számítógépen, jobb lejátszóknál (VLC, SMPlayer, KMPlayer, stb.) lehet állítani a felirat helyét, szóval lejjebb tudod hozni, de ha asztalin akarod lejátszani, akkor tényleg át kell kódolni a filmet.
2010. dec. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!