Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Felirat+film. Leszedtem pár...

Felirat+film. Leszedtem pár filmet és van hozzá felirat, szeretném őket dvd-re kiírni, de kiírás után a feliratot nem a fekete sávba teszi, hanem a "filmbe" és zavaró, mert így nem teljesen lehet látni a filmet. Hogy tudnám lerakni a fekete csíkba?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogyan. Az asztali lejátszók firmware-je határozza meg, hogy hova és mekkorában helyezi el a feliratot. Ha a lejátszót nem lehet frissíteni, illetve a frissített firmware nem küszöböli ezt ki, akkor így jártál sajnos. Én pl. Sony esetében jártam úgy, hogy nagyon kicsinek találtam a betűket, átalakítottam a feliratot a PC-n nagyobbra (a PC-s lejátszón észre is vettem a különbséget) de az asztali rá se bagózott, maradt a méret ugyanakkora.
2010. febr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!