Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » BS Playernél miért van az,...

BS Playernél miért van az, hogy a kép teljesen fekete, nincs kép? Viszont hang és felirat is van. Azt be tudom állítani. Vmit vhol át kell állítani?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán nincs megfelelő codec feltéve. Tegyél fel valamilyen codec-pack-ot, pl. K-Lite Codec pack, vagy használj olyan lejátszót, melyben eleve benne vannak, pl. VLC Media Player.
2011. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

A BS Player Pro újabb változatai automatikusan letöltik maguknak a szűkséges codec -eket telepítés alatt, ha van élő netkapcsolat. Ezután én már semmilyen más codec pack -al nem kavarok be neki, és működik mint az óramű. Még nem volt olyan avi -s film amit nem játszott le nekem, a többi formátum közül egyedül pár sz*r mobiltelefonos formátum fog ki rajta, arra meg ott a VLC, ami szintén nem kavar be semminek mert beépített cocec -jei vannak.


Én azt ajánlom, hogy hanyagold a különféle vírusoktól, reklámoktól és backdoor -októl hemzsegő codec pack -ok telepítését, és bízd megad a BS Player -re, hidd el megéri. ;)

2011. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van torin ingyen lehet kapni.
2011. ápr. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!