Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Notebook vagy laptop? Mit vegyek?

Notebook vagy laptop? Mit vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új gépet,de nem tudom hogy Notebookot vagy Laptopot. Nekem szinte csak netezésre,facebookra kellene,mert én mást nem is csinálok a gépen. Van egy laptopom,de már elég lassú stb,és szeretnék egy újat. Mit ajánlotok? Notebook jobb lenne mint a Laptop,mármint netezésre? Árakat is mondjatok(Asus,Hp,Acer márkákra gondolok! :) )

2012. aug. 12. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Notebook = Laptop már régóta ugyan az összefortak

te amire gondolhatsz az a NETbook ami egészen kicsi és nem tartalmaz Optikai meghajtót (dvd)

illetve vanak kisebb (14-15col-tol kisebb) kiadású laptop/notebook -ok is

100Ezer körül már kaphatsz újonan ha nem fontos a játék egyáltalán (kisigényü sem) akkor 80-90ezerért is kapsz (persze ezel is eldöcögnek a nagyon kisigényü játékok)

ha játékra is kell (közepes igényüekre) akkor ugy 140-150ezer legalább

2012. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A notebook és a laptop alatt manapság ugyan azt szokás érteni, régen volt köztük különbség. Amire te gondolsz, az netbook. Én nem vagyok értük oda. Annyival nem olcsóbbak a notebookoknál, mint amennyivel kevesebbet tudnak.


Én valami ilyesmiben gondolkodnék:

[link]

2012. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát nem árt ha van rajta mondjuk egy Sims vagy ilyesmi. Netbookot nem szeretnék. Inkább Notebookot,vagy laptopot. De nem tudom hogy melyiket mert nekem csak netezésre,filmekre kellene és sajnálom kidobni a pénzt. Minek vegyek laptopot hogyha notebookon is ugyan azt megtehetem,és kevesebbet fizetek. Ha jól tudom a Laptop drágább mint a Notebook,nem? :) emígy köszi a részletes választ :)
2012. aug. 12. 13:20
 4/13 anonim ***** válasza:

Laptop, notebook most irtuk le ez csak egy megnevezés árakat is leirtan én mire számíts újonan

most ha pl egy laptopot olcsón megkapsz és van egy notebook ami drága akor azt fogod veni mert "olcsóbb"?:) ez csak egy megnevezés igazából magyarok laptopnak hivják még angolul notebook a neve (hogy régen mi volt az most nem számít)

.

amire teg gondolhatsz

van ProBook, UltraBook amik drágák

üzleti Bussiness notebook ok amik szintén

MacBook (vagyis Apple notebook ok is drágák)

amit linkeltek az nem tetszik?

2012. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Nehezen megy az olvasás? Már ketten leìrták, hogy a notebook meg a laptop ugyanaz!!!!!!!!!! A kérdésre válaszolva a Lenovokat nézegesd. Jól össze vannak rakva és jó az ár érték arányuk.
2012. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Neharagudjatok nem láttam a második választ,mert közben írtam a kommentemet. Emígy meg nem Magyarországi vagyok,nem értem annyira a magyarosabb kifejezéseket. Ne haragudjatok. Köszi mindannyiotoknak hogy irtatok. IGEN MEGÉRTETTEM HOGY UGYAN AZ A KETTŐ. -.-
2012. aug. 12. 13:30
 7/13 A kérdező kommentje:
ROSSZINDULATÚ VÁLASZOKAT NEM KÉREK. MINEK KATTINTASZ A KÉRDÉSRE,HA NEMÉRDEKEL? NEM AKAROK ITT SENKIVEL SEM VESZEKEDNI. KÖSZ HOGY MEGÉRTED HOGY NEKEM GONDOLKODNOM KELL HOGY MIT ÍROK,MERT NEM TUDOK ANNYIRA MAGYARUL. ENNYIRE NEHÉZ A FELFOGÁSOD?
2012. aug. 12. 13:38
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]


#7 hát enek ténleg nem sok értelme volt...

de ha már book oknál tarunk

Fujitsu csinál LifeBook okat és elvileg egész jók (Fujitsu Siemens ek elégé katasztrófálisak voltak sokszor...)

.

no de kérdezö akkor olyan Asus t nem találtál amit linkeltek? vagy még linkeljük párat?

Mobilon én nemtudok most keresgélni csak este

.

Tudsz linkelni nekünk webshopot ahhol te tudsz vásárolni? akkor ott megkeresnénk egy jót és akkor csak megkel vened és kész nem kel keresgélned hogy van e ott ahhol élsz

2012. aug. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem webshoppolok. én inkább olyan Hiszem ha látom típus vagyok. igazából,én Asus és Hp-márkákban bízom. De köszi. Kedves vagy! Hát ha van még valami jó ötleted,hogy milyet bírnák venni,ami a célra megfelel,de nem buta. köszi :*
2012. aug. 12. 13:54
 10/13 anonim ***** válasza:

Az Asus és a HP a két legrosszabb.. Inkább valami Lenovo, Fujitsu, Samsung vagy Toshiba gépet nézz..


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. aug. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!