Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Notebook vagy laptop? Mit vegyek?

Notebook vagy laptop? Mit vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új gépet,de nem tudom hogy Notebookot vagy Laptopot. Nekem szinte csak netezésre,facebookra kellene,mert én mást nem is csinálok a gépen. Van egy laptopom,de már elég lassú stb,és szeretnék egy újat. Mit ajánlotok? Notebook jobb lenne mint a Laptop,mármint netezésre? Árakat is mondjatok(Asus,Hp,Acer márkákra gondolok! :) )

2012. aug. 12. 13:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszi,hogy ennyi linket tudtál küldeni! :D
2012. aug. 12. 18:58
 12/13 anonim ***** válasza:

akkor én már nem is linekelk:)


amugy az hogy Asus és HP legrosszabb ez csak egyéni vélemény meg nézöpont és kategória kérdése mivel Asus és HP is alapjában véve jókat csinál


az meg hogy ki mit nyavalyog az mindegy


valaki nyavalyog az IdeaPad (Lenovo) miatt

valaki Samsung miatt

valakik Thoshibára


iylen oylan szempontból


de ettöl még ezek megbizható és minöségi gyártók

attól még hogy Dell böl is rengeteg gyárihiba panasz van azis egy igen minöségi gyártó...

szóval iylen alapján nem lehet megitélni hogy egy adott márka minden szériája rossz lenne

.

jó ha figylesz arra hogy nem árt két év minimum garancia rájuk a többi meg részlet és szerencse kérdése végülis (persze százalékos arányban nem a vevök 90% ka kap gyárihibás gépet:)

2012. aug. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom én annyira nem értek a márkákhoz. De ezek a legismertebbek,vagyis ezekről én mindig jókat hallok : Asus,HP,Acer,Toshiba.

A többit nem igazán hallottam őszinténszólva.

2012. aug. 12. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!