Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Alienware m11x vagy asus g...

Alienware m11x vagy asus g szériából az egyik?

Figyelt kérdés

miért? (alienware és az asus g szériából csak a 200e -ig terjedő használt) vagy más laptop.

ha lehet előny és hátrány.

kösz szépen.



2014. febr. 12. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Öhm... Ezt egy elég laza felállás... 11" egy gamer laptopon? Hát nem is tudom... Szerintem felejtsd el azt a Dell, bocsánat Alienware gépet....
2014. febr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

akkor asus ?

de azok integráltak, az nem gond?

vagy valahogy szerzek egy alienware m14x-et az jó nem?

2014. febr. 13. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:

14" és ez még mindig nem egy kategória.

az ára meg ugye nem 200.

[link]

illetve abban is dedikált kártya van, ami ugye nem igazán cserélhető... Egy komolyabb hűtéssel pont ott leszel, mint az AW-vel, csak nem kerül annyiba.

2014. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

aha.

de most nem tudom mi legyen :)

milyet vegyek ami olcsó és fejleszthető?

2014. febr. 14. 19:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Fejleszthetőség.... Sajnos laptopok terén ez nem igazán fér össze az olcsósággal.

A maximum, amit ki tudsz hozni a dologból, az egy 2 TB-os SSD és 64 GB RAM. De ugye ezek eszméletlen pénzösszegek, ezért mondom, hogy maximum :)

Olyan lapost már 250 körül tudsz venni, amit mondjuk 2 évig nem kell cserélni, mert valószínű, hogy minden játékkal el fog bírni élvezhető minőségben. Viszont az nem AW.

Én egy Lenovo y510p-t ajánlanék. Ezek kifejezetten játékra készültek, nem kell tőle félni, hogy nem fogja bírni...

2014. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!