Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop újratelepítése?

Laptop újratelepítése?

Figyelt kérdés

Laptopomat szeretném újratelepíteni. 4 éve vettem Acer gépemet és olyan 2,5 éve újratelepítettem egy irtó szar Windowssal, amit a haveromtól kértem (valami hiba volt a laptopon és meg voltam ijedve)

Pár adat: Acer Aspire 5742G

Intel Core i3-370M

Nvidia GeforcevGT 520M

4 GB DDR3 Memory


Most szeretném megint újratelepíteni, mert jóval lassúbb, mint még az eredeti Windowson.

Megéri ez?



2015. jún. 23. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Pendrive-ra tedd re a Windows ISO-t rufussal.Majd a Biosban esc utána f9 és válaszd ki hogy melyikről bootolsz.Ha nagyon lassú akkor megéri.Driverek-et mentsd el mert szügséged lesz rá.
2015. jún. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen a driverek beszerzésével kezdd!

Hogy érted, hogy megéri? Ennyi idő után nem kérdés az újrahúzás.

A gyorsaságot meg fokozhatod néhány beállítással. http://dirtywindows pont hu/2011/11/16/7-1-0-522/ A defender nagyon lassít!

2015. jún. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Megerősítés kellett igazából, mert egyáltalán nem értek ehhez.

Az újratelepítésben pedig majd segítséget kérek ismerősömtől, mert ebből nem sokat értettem. :D

2015. jún. 23. 12:08
 4/7 A kérdező kommentje:
És melyiket telepítsem újra? Home Premium, Prof. vagy Ultimate?
2015. jún. 23. 12:17
 5/7 anonim ***** válasza:
64 bites home premium.. gondolom nem használnád azokat a + dolgokat amit a prof és az ultimate adnak és így nem éri meg mert csak lassítják a gépet
2015. jún. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Pro-t.64bitest.
2015. jún. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
x64 Pro vagy Home, csak az Ultimate-ét ne, még ha azt is szeretné feltenni az ismerősöd!
2015. jún. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!