Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ilyen USB-s laptoptartó...

Ilyen USB-s laptoptartó állvámnyt érdemes venni?

Figyelt kérdés
[link]
2017. jan. 9. 11:57
 1/8 A kérdező kommentje:
*állványt
2017. jan. 9. 12:00
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a kezem törném le, ha ilyenért kiadnék közel ötezret :)

Ettől még lehet, hogy neked "érdemes". Az egyetlen haszna talán a két ventilátor, ami valamit javít a hűtésen (néhány %), amit a pohártartó rögtön dekompenzál is utazás közben az első kanyarban.

2017. jan. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ajándékba lenne egy ágyban sokat gépezőnek :D


az usb pontosan milyen funkciót lát el benne?

2017. jan. 9. 12:12
 4/8 A kérdező kommentje:
3200-ért venném amúgy máshonnan nem innen rendelném
2017. jan. 9. 12:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Én úgy látom, hogy magát az eszközt dugod a laptopba (usb-vel), hogy áramot kapjon a két venti. Tehát az eszköz nem szolgál "dokkolóként" vagy usb hubként, aminek már lehetne gyakorlati haszna. Szóval ez egy műanyag cucc, 4 lábbal, két hűtőventilátorral.

Régi műanyagtálca aljára két lyuk, két hűtőventi, usb madzag, és ugyanez a feature teljesül.

2017. jan. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na megvettem 10/7 kb az elégedettségem végülis elég jó áron volt, így annyira nem bánom, az ajándékozott személy örült neki.


A negatívum hogy picit instabilabb mint gondoltam, de a funkcióját ellátja. Hűti a gépet, kényelmes ágyban ülve/félig fekve, egérrel is ergonomikusan/praktikusan lehet vele dolgozni az asztalkán.


Azért írom le hátha más olvassa aki vásárláson gondolkodik.

2017. jan. 12. 08:19
 7/8 A kérdező kommentje:
ja és persze nem 100%ig olyan mint a képen picit "gagyibb" élőben, de nem vészes.
2017. jan. 12. 08:20
 8/8 anonim ***** válasza:
:)
2017. jan. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!