Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Ryzen "Pro" processzorok...

A Ryzen "Pro" processzorok miben különböznek a sima Ryzen prociktol?

Figyelt kérdés

Mennyivel erősebb mint pl a sima Ryzen 7 2700. Ahogyan észre vettem ez leginkább a G modellek elé van írva. Elvileg a 4xxx-es széria súrolja ugyan súrolja alulról az 5xxx-et. Viszont pl ennek is csak az a neve, hogy Ryzen 7 Pro 2700. És elvileg 5xxx-es ryzen proci is van ilyen.

De nekem a Ryzen 7 2700 van meg. Szerintetek milyen teljesítményt tud majd adni Radeon RX 6700 XT, 16gb ram és egy Keep Out KEEP OUT 900W FX900V2 tápegység mellett?

Mivel, hogy Radeon RX 6700 XT-t akarok majd venni.



2022. ápr. 16. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Pro modellek semmivel sem erősebbek. Vállalati célokra lettek kifejlesztve, amiből te itthon semmi előnyt nem fogsz tudni élvezni.
2022. ápr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy írták, a ryzen Pro sorozat vállalati felhasználásra készült, kapott néhány extra biztonsági és managemant funkciót amire vállalati hálózati környezetben szükség van, otthonra viszont teljesne felesleges.


A 4000-res Ryzenek gyakorlatilag IGP-vel felturbózott 3000-res Ryzenek, jelentősen megvágott L3 cachesel amik lényegesek lennének a játékokhoz.


A legtöbb játékhoz szerintem a 2700X is elég lesz RX6700 mellett. Ha legalább B450-es lapod van akkor a processzorok terén neked a Ryzen 5 5600 lenne érdekes, az hozna jelentős előrelépést a játékoknál.

2022. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A nevükben 3-mal több betű van és +1 szóköz van.
2022. ápr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!