Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a router?...

Miért nem működik a router? (Bővebben odalent)

Figyelt kérdés
Nemrégiben beszereztem egy linksys WRT54GL routert, a hozzá kapott cd-vel beállítottam, de nem működik, így reseteltem a routeren, azóta működik ugyan, de mindent visszaállított gyári alapértékre, így biztonság nuku, jelszó is repült, ergo a szomszédokat kiszolgálom ingyenes wifi-vel, és nekem meg belassult a netem... Plusz, nem akarom, hogy hozzáférjenek az adataimhoz, nem tudom hogy a tűzfal állapotával mi a helyzet. Bármilyen segítségnek, linknek nagyon örülnék! Előre is köszönöm!
2010. szept. 19. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:

guglival keresve 5 másodperc a default jelszó:


2. Connect a computer (wired) to one of your WRT54GL's LAN ports and point your browser to [link] - login using user id (blank), password "admin" (or anything you may have changed this to).


[link]


Tehát böngésző címsorába:


[link]


user ID szabadon hagy


jelszót beír:


admin


És elvileg már "bent vagy" a routerben.


Tűzfal és egyebeket be tudod állítani.

2010. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!