Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a router?...

Miért nem működik a router? Volt már másnak így?

Figyelt kérdés
Nem rég rendeltem internetről egy WBR 14-G2 routert. Bakapcsoljuk, csastlakozik az internethez, de mégsem jön be semmi. Inviteles az internetünk, azt olvastam, hogy különböző szolgáltatókhoz más router kell.Ez igaz? A modemmel rendesen működik, a routernél pedig nem jön be semmi, pedig csatlakozik az internethez. Tudna vki segíteni?
2009. dec. 19. 11:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az SMC Routerek soha nem a megbízhatóságukról voltak híresek. nekem is van egy ugyanolyan, kb fél óránként lefagy. Evileg működnie kellene. Nincsen véletlenül beállítva a hálókártyádhos statikus IP? mert akkor szokott ilyen lenni.
2009. dec. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jó az a router,csak még nem sikerült beállítanotok. De ne add föl, az átlag 2 nap szokott lenni másoknál is,de utána hónapokig semmi gond vele.
2009. dec. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Bocsánat de egy másik nevet írtam le. Ennek a Típusszáma SMC7908VoWBRB.

Hogy kellene és mit beállítani rajta?

Köszönöm a válaszokat!

2009. dec. 19. 11:40
 4/16 A kérdező kommentje:
Az IP cím kérés automatikusra van állítva
2009. dec. 19. 11:42
 5/16 anonim ***** válasza:
Bekapcsoltad és vártad hogy jó legyen, vagy be is van állítva a router, hogy a te inviteles felhasználóneveddel(...@invitel.hu!)+jelszavaddal csatlakozzon, vagy várod a csodát?
2009. dec. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

minden routerhez adnak 1 kis füzetet

keresel 1 olyat h PL: http//.92.45.33 ilyen oldalt az a routernek a beállítástárolója ott megadod neki a rendes nethez való felhasználó nevet jelszót

és a gépeken nem csinálsz uj kapcsolatot és ami van töröld és jó lesz ^^

havernál ez volt én sem tudtam h kell kitöröltem a kapcsolatokat ami volt és ment

2009. dec. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az pedig nem igaz,hogy különböző szolgáltatókhoz más router kell.
2009. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

[link] <--itt tudod beállítani a routered.

alapértelmezett jelszó: smcadmin

2009. dec. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Képzeld kedves 11.54-es válaszoló, nem a csodát várom, tettem is érte hogy működjön, de nem működik. Ezért írtam be ide hogy mit állítsak rajta!

A többieknek köszönöm a választ, azt hiszem hogy ezeket már próbálta ismerős aki ért ezekhez, de nem sikerült:S

Azért megnézem. Köszi!

2009. dec. 23. 09:34
 10/16 A kérdező kommentje:

Kedves 12.37-es válaszoló!

Nagyon szépen köszönöm a tippet, hogy töröljük ki a kapcsolatokat! Vszinüleg ez volt a probléma, mert most már működik. Csak a telefonos része nem. Tudna vki segiteni, hogy pl hol tudom megnézni, hogy mi a : Proxy IP address és Registrar IP address?

Köszönöm!!

2009. dec. 25. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!