Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ZTE zxv10 w300b működik...

ZTE zxv10 w300b működik router ként?

Figyelt kérdés
Mert nekem ilyen van de ugye ez az inveteles modemem volt csak itthagyták az invitelesek de azt mondták hogy ez jóó routernek is de már nem inviteles netem van és ha beírom akárhogy [link] - ezt akkor azt írja hogy az oldal nem található valaki segítene nekem hogy meg lehet-e csinálni valahogy?????
2011. márc. 27. 10:41
 1/5 A kérdező kommentje:
és ugye ha össze dugom mint router nincs net
2011. márc. 27. 10:48
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
100%

Na mi mindenre is jó ez a Google: :)


"Szevasztok !


Örömhírrel jöttem akik ilyen nyűggel küzdenek, mert sikerült megcsinálnom. Felhívtam az invitelt és megkérdeztem pontosan hogy tudom elérni a routert mert egyik barátomnál vagyok és be kellene állítani, persze egyből felajánlotta h majd ő megcsinálja. Mondtam neki h jelenleg "sajnos nincs net" csak lanozni szeretnék.

Nos első lépés a hálókártyát be kell állítani a következő képpen:

IP cím: 192.168.1.2

Alhálózati maszkot alapon hagyjátok

Alapért. átjáró: 192.168.1.1


A következő lépés hogy a lan kábelt tegyétek az csodaeszköz (ZTE) 4-es lan portjába, mert csak érdekes módon ezen a porton működik a configolás. A többi porton is be fog engedni csak ha bármire kattintotok kapcsolat nélküli mód felirattal találjátok magatokat szembe és semmit sem enged csinálni.


Ennyi a dolog és utána már működik is az emlegetett 192.168.1.1

Tehát ezt írjátok be a böngészőbe és már be is ugrik a user és a jelszó. Oda pedig - user , 1234 gépeljétek be és VOÁLÁ.


Sok sikert"

2011. márc. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi nagyon kezdő vagyok lehet röhögni fogsz egyet de ezeket hol lehet átállítani??
2011. márc. 27. 11:44
 4/5 P.O.C. ***** válasza:
100%

Start-> Futtatás..-->írd be: ncpa.cpl -->OK

Majd jobbklikk a hálókarira -->Tulajdonságok

Majd az általános fülön jelöld ki:TCP/IP protokoll -->Tulajdonságok gomb

A többire majd rájössz..

2011. márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem ehhez a témához annyi kérdésem lenne, hogy én is hasonló problémával küzdök, ugyanilyen wifis modemem van, meg sima routerem, nem wifis. Meg lehet-e valahogy csinálni, hogy legyen wifis net, és vezetékes is?

Köszönöm a válaszokat.

2013. jan. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!