Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire kicsi egy 13 colos...

Mennyire kicsi egy 13 colos notebook?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy nem e túl kicsi ez a méret.
2023. okt. 25. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jó szem kell. Pl én szemüveges vagyok, nem jött be...

Ellenben elég éles képet ad. Meg kell nézni, csak úgy ne vedd meg, lehet nem fogod jól látni!

Amúgy nagyon kicsi.

2023. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mire akarod használni. Nekem pl a Macbook Air 13.3” a tökéletes méret a munkához. Hordozhatom ide-oda, könnyű, kicsi, nem kell egy monstrumot cipelnem… ezt csak Te fogod tudni megmondani, hogy kicsi vagy sem. Élőben nézz meg egyet, pl Media Marktban…
2023. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát bakker, ez egy tök jó kérdés: 13 colos átmérővel rendelkező... Az leginkább elterjedt méret a 15,6-os, azért nem egy mütyür lesz az mellett.


De egyébként tényleg elmehetnél akármelyik műszaki boltba és élőben megnézhetnél egy ekkora laptopot. Akkor jó ilyet venni, ha sokat kell cipelned a gépet. Ha általában kényelmesen, otthon használod, akkor csak hátránya lesz.

2023. okt. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én naponta cipelném, szóval lehet jó lesz nekem a 13-as.
2023. okt. 27. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!