Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gamer egeret vegyek?

Milyen gamer egeret vegyek?

Figyelt kérdés

laptophoz kéne, legtöbbször játékra, de nem csak arra, mindenképp vezetékes. (nem túl drága, csak kezdői szinten, hobbi szintű játékhoz)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2015. ápr. 3. 09:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én a helyedbe gyűjteni kb 10K-t és annyiért néznék gamer egeret!Mert ezek szerintem még fél évet se bírják!(Talán a trust gtx25!)
2015. ápr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

jelenleg egy ilyennel játszok.


[link]


vezeték nélküli, ás amúgy is lassú, de tudok vele játszani, szóval maximum 5k-t szeretnék rá költeni.


annyiból már nem lehet jó egeret venni? mert ha azt nézzük a vezetékesek olcsóbbak, ez meg vezeték nélküli.

2015. ápr. 3. 10:05
 3/17 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, ennyiért nem kapsz gamer egeret. Azok különben sem a kinézetük vagy a színük miatt "gamer"-ek, hanem a minőségi szenzoruk, görgőjük és kapcsolóik miatt.


Az általad linkeltek közül a Trust a legkevésbé gagyi.

2015. ápr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
értem, és az a Trust az megbízható? szóval inkáb legyen lassabb de ne menjen tönkre 1-2év alatt. mert a mostani modecom egerem (3k) annak fél év után tönkrement a görgője (csak a lenyomásnál rossz)
2015. ápr. 3. 10:10
 5/17 anonim ***** válasza:
trustom gxt 25-öm van bőven jó egy éve megvan
2015. ápr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

5000-ért már jó minőségűeket is lehet kapni, pl:

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. ápr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

ÉS ezek közül melyik a jobb?


[link]


[link]


[link]


ha az utolsó, akkor mennyivel ,megéri az az ezer forintot pluszba?

2015. ápr. 3. 10:28
 8/17 HUN_Sector ***** válasza:

Nekem egy trust bluespot precision egér van most a kezeim között, anyag van benne rendesen, de a mikrokapcsolói csak kb fél évig húzták, a középső görgő ide-oda ugrál. Vettem egy másik trust egeret (bár az a legolcsóbb kategóriából való volt), az 2 napig(!) működött. Az auchanes 690 ft-os meg kiszolgált 2 évet. S nálam azért odahaza eléggé aktív a gamer tevékenység.


Aztán fél éve vettem egy Keep Out X4-et. Kifogástalanul működik. Akkor volt 6250, most már feljebb ment az ára, de nagyon jó minőséget tapasztaltam meg a személyében ebben az árfekvésben. Egyetlen problémám sem volt vele, semmi negatívumot sem tudok felhozni. 4 fokozatban skálázható a dpi-je, kényelmes és pontos.

2015. ápr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#7: A Cooler Master jobb márka, de nem tudom, ez a modell mennyire kényelmes (elég szögletesnek tűnik).
2015. ápr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Akkor a cooler master a befutó? vehetem? esetleg van valakinek negatív tapasztalata vele kapcsolatban?


[link]

2015. ápr. 3. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!