Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gond az hogy, az ssd meghajt...

Madár88 kérdése:

A gond az hogy, az ssd meghajtóm egyik napról a másikra mintha behúzta volna a kéziféket. A Hard Disk Sentinel szerint minden rendben 100/100 % viszont az AS SSD szerint meg a szektorhibás laptop winchester jobb eredményt produkált. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2016. márc. 14. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Konkrét típus?
2016. márc. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kingfast 32gb sata2 (kf2701mcj06)
2016. márc. 14. 13:05
 3/7 BM-Striker ***** válasza:

Ez a Kingfast SSD egy rakás szar, csoda hogy eddig jó volt.


Cseréld ki egy normálisra.

2016. márc. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

BM-Striker


Gondoltam hogy nem a legjobb minőség csak azt hittem valamivel azért gatyába lehetne rázni. Most épp nemvagyunk ssd vásárló állapotban :D

2016. márc. 14. 16:43
 5/7 BM-Striker ***** válasza:

#4


Mindenesetre kockázatos ezt az SSD-t tovább használni.

2016. márc. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem is használom most is épp a szektorhibás laptop vinyó van a gépre kötve, kell is 10 perc mire feláll a Win 7
2016. márc. 14. 17:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy kingfastom, ez is hasonlóan járt.


Lapozófájl kezelésnél elvérzik. r55MB-w20MB /sec a crystaldisk szerint, de a seekelést elképesztően lassúnak érzem, hosszú másodpercekig megfagynak a programok, de annyira, hogy kénytelen voltam még több ramot betenni a gépbe (most 8-on van)


Nekem a tápcsatija is letörött, így kénytelen voltam átforrasztani egy lengő molexre.


Nagyon silány minőség, senkinek se ajánlom!

2016. márc. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!