Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dohányfüst árt a gépnek?

Dohányfüst árt a gépnek?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki gyakran a gép mellett dohányzik, sokszor áll a füst a szobában, persze a gép is megy közben. Lesz baja a hardvereknek, vagy csak egy kicsit koszosabbak, kormosabbak lesznek egy idő után?

2016. jún. 4. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz, max ha bele is hamuzik a gépházba..
2016. jún. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Probléma nem lesz, de olyan büdös lesz egy idő után, hogy az....


Én használtan vettem a HD7970-em, hát mikor kiszedtem a dobozából az a töményen cigiszag..... konkrétan mint ha egy betonfalnak nyomtam volna az arcom.

Baja nem lesz, de annál szagosabb.

2016. jún. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esztétikailag árt neki. Szaga lesz, be fog sárgulni. A működést aligha befolyásolja.
2016. jún. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából egy jó ötletet is adott, hogy az airflow mértékét és irányát tesztelhetném vele, ezért is kérdeztem.
2016. jún. 4. 18:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell azt tesztelni, itt egy művészi alkotásom a folyamat ábrázolására:

Nem röhög!

[link]

2016. jún. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kék a friss levegő.

Sárga a kicsit használt.

Piros a nagyon használt.


A barna a hőtermelő cuccosok.

Fekete a gépház.

Zöld a venti.

2016. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én azt akarom megnézni, hogy a beáramló levegő milyen utat tesz meg az én házamban, milyen gyorsan távozik, hol távozik, szív-e be levegőt az üres bővítőhelyeknél, pang-e valahol.
2016. jún. 4. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!