Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni új ddr4 -es...

Brandon41 kérdése:

Szeretnék venni új ddr4 -es memóriákat,2x 8-as vagy 4x4 -es kitet vegyek? Én inkább a 4x4-es kit felé hajlok azért mert akkor meg telnek a ram slotok és az szerintem jól néz ki, meg a 16gb ram az sokáig bőven elég lesz.

Figyelt kérdés

2016. jún. 28. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
oké hpgy jól néz ki. de elárulnád, hogy most te használni fogod a gépedet, vagy nézegetni?
2016. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zakhaev ***** válasza:
100%
itt leginkább az lenne a kérdés hogy milyen órajelű, és késleltetésű, nem az hogy hogy néz ki...
2016. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te a gépházat fogod nézni nem a monitort?Gondolkozz logikusan:ha több ram kell akkor egyet ki kell venni és a helyére berakni,2x8 esetén csak egyszerűen mellé teszed.(mondjuk a Dual és Multi-Channel-nak dedikált esetén nincs jelentősége)
2016. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát én egy g.skill ripjaws 5 2400mhz 2x4-es kitre gondoltam.
2016. jún. 28. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!