Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Haldoklik a hdd m?

Wazzeg877 kérdése:

Haldoklik a hdd m?

Figyelt kérdés

Fél éve vettem egy terás wd blue 128mb hdd t 5 éves garanciával,rengeteget torrentezek,ezért nálam úgy van hogy 320as van mint c meghajtó,valamint a terás mint d.

Tegnap óta sorba állnak meg a seedek az utorrenten valami hiányzó állományok miatt valahony annyit tudtam leszűrni a dologból hogy elvesznek az adatok a meghajtóról,próbáltam kitörölni pl.1 filmet és újból letölteni de nem lehet kitörölni érdekes hiba üzenet fogad shift del után:ismeretlen okok miatt a windows nem tudja törölni ezt a filet.

Van valakinek bármi ötlete hogy mi lehet a baj?

Kommentben teszek majd fel képeket


2016. júl. 17. 21:13
 1/6 Molyolo ***** válasza:
Letöltesz egy HD sentinel programot lehet próbaverziós is.Telepítés után egyből mutatja milyen állapotú a HDD.
2016. júl. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi utánna nézek
2016. júl. 17. 21:30
 3/6 MGéza ***** válasza:
Nem hinném. Inkább az van, hogy a file-t épp használja a windows(nem ez van tulajdonképp az üzenetben?), mivel ha torrentezel, akkor egyszerre vagy fel és letöltő is, ezen alapul, de ezt nyilván tudod.
2016. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen tudom de töröltem a torrent listából a filmet,restartoltam a pc t és utánna próbáltam törölni.

Hamarossan teszek fel képeket

2016. júl. 17. 21:53
 5/6 A kérdező kommentje:
2016. júl. 17. 22:35
 6/6 A kérdező kommentje:

[link]

Tapasztaltam lassulast is akkor az volt a problema hogy 100% volt a lemezkihasznaltsag de semmi nem futott egy restart orvosolni szokta a problemat es a masolas idezi elo,ha pl.kulso hdd re masolok

2016. júl. 17. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!