Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 10 aktiválás?

Windows 10 aktiválás?

Figyelt kérdés

Megjegyzés: őszinte leszek és nincs arra pénzem hogy megvegyem.

A windows 10-et felraktam már csak aktiválni kell de nem tudom hogyan mert elfogadja a kulcsot de utána azt irja ki hogy nem sikerült aktiválni és forduljak a microsoft-hot.



2016. aug. 24. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ömm, aktivátort használj.
2016. aug. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"nincs pénzem megvenni" "elfogadja a kulcsot"

What? milyen kulcsot?

Egyébként úgy kellet csinálni hogy a régi kalóz oprendszert kellett frissíteni win 10-re és akkor aktiválta a hardverkészleted alapján, és utána bármikor csinálhattál tiszta telepítést arra gépre már aktiválva maradt. Mért fordulnál a microsoft-hoz ha nincs eredeti windowsod? vagy az előző volt eredeti? akkor csak frissíteni kell.

2016. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lord Hidan ***** válasza:
76%

[link]


Nesze én töltöttem fel tuti jó és nem vírus

2016. aug. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Off:

Ez egy aktiváló? Mert én anno aktiváltam mikor ingyenes volt és minden tök jól működik. nem kellett szarakodni semmivel. Csak most tervezek új alaplapot venni és procit akkor már nekem is activátor kell majd?

2016. aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lord Hidan ***** válasza:
1 kattintásra aktivál :)
2016. aug. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lord hidan,5-ös válszoló:az az activátor tényleg jó ?Csak mert tegnap vettem uj gépet win 10 van rajta és 200000ft-ot nem akarok erre elrontani
2016. aug. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha előretelepített rendszer van rajta, akkor nem kell aktiválni, ugyanis az aktivált. Ha vetted a rendszert, és te telepítetted fel, akkor dopbozon van aktiválókód, vagy használhatod a telefonos aktiválást is.
2016. aug. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!