Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen lehet lassú internettel...

Milyen lehet lassú internettel élni?

Figyelt kérdés

Hamarosan költözöm és az itteni címen gigabites net van (Telekom) és ahova költözöm ott a leggyorsabb net az a net plusz ami 30/5 max, garantált 1/0.25. Rendes körülmények között 12/2. Lehet így élni ilyen nettel? Ez mire elég? Gondolom torrentezésre, FHD és 4K tartalmak (youtube) nézésére nem. Eddig 3-man használtuk a netet, ment róla a tv, gyakran youtube-on mentek 4K-s tartalma, kb 200 torrentet futtatok, 2*8 TB HDD, melyből kb 4 TB még szabad, bármilyen filmet vagy sorozatot töltök le, azt 4K-ban (ha elérhető). Megszoktam már, hogy kellő seedelő esetén 80-120 mbit/s-al tölt a torrent.

200 torrentet seedelek, gyakran a top3K-ban is bent vagyok ncore-on így.

Persze megnéztem más szolgáltatót, nem nagyon van. Csak a vodafone van leggyorsabb az az Internet L 500/22 maximális és rendes körülmények között elérhető az 350/15. De garantált sebességet nem ír.

Van más internet szolgáltató is?

Néztem a digit de az abszolút nem elérhető.

Amúgy nem egy faluról beszélünk, hanem egy kisvárosról, azon belül is a lakóház egy főút mellett van, alig akartam elhinni, hogy nincsen normális internet.



2022. jún. 23. 11:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek szerint nem vagytok aktív torrentesek és nem tudjátok, hogy milyen ez..."


Lehet, hogy ez most letaglózó lesz: nem mindenki lopja a dolgait :)

2022. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Fővárosban élek, a házban csak T-home van kábeles, a leggyorsabb net az 5 megás. Nekem még istenes, mert van hozzá gyorsító kiegészítőm, de azt az opciót már megszüntették új előfizetőknek, így a most költözők bizony zokognak. Ez van. Élünk. Letölteni is lehet, sőt, még streaming csatornákat is nézünk, max nem a legjobb felbontásban.
2022. jún. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

"gyakran a top3K-ban is bent vagyok"

Ezentúl a top300K-hoz is igyekezned kell majd.

2022. jún. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Hát ezaz. Inkább visszamegyek a vodkafonehoz.

Az a baj, hogy voltam már vodkafone-os ügyfél, nem is olyan régen, de eljöttem a telekomhoz mert a vodkafone egy kalap x@r. A szolgáltatás úgy-ahogy elmegy de ügyeket intézni lehetetlen. Lassúak, nem tudnak elintézni semmit. Telefonon azt mondják hogy menjek be, az üzletben azt mondják, hogy nem tudnak segíteni, hívjam az ügyfélszolgálatot.

2022. jún. 23. 13:15
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem is a Vodafone-os internetet válaszd. Nekünk Telekom 1000/25-ös van Budapest 3. Ker. Ez a legnagyobb.
2022. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

#11

Ezt csak az mondja, aki irígykedik mert nincs ncore-ja.

Nekem van. Ha van, minek fizessek bármiért is, ha le tudok tölteni ingyen? Ezt magyarázd meg. Ha eléd kínálnak valamit ingyen azt mondod, hogy bocsi nem kell ingyen én fizetni szeretnék érte?

2022. jún. 23. 17:52
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem van gerincem :)
2022. jún. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Hát ehhez nem kell gerinc. Nekem abszolút 100%-ig tiszta a lelkiismeretem. És így meg van a gerincem.

Semmi baj a torrentezéssel. Aki szerint baj van az azért mondja mert ő nem teheti meg csak nem akarja bevallani.

2022. jún. 23. 18:00
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
LOL tolvaj meg gerinc, hogyne :D
2022. jún. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak az mondja, aki irígykedik mert nincs ncore-ja.

Mert ugy az enkor lenne az egyetlen torrent oldal... Ja nem.


Ha van, minek fizessek bármiért is, ha le tudok tölteni ingyen?

Mondjuk a fizetos felhasznaloknak koszonhetitek hogy egyaltalan van mit letolteni. Mert elegendo bevetel nelkul a kutya se csinalna filmeket meg jatekokat. A zeneszek is csak a koncertekbol elnek meg.

Az EA par eve megszuntette a magyar nyelvet a FIFA-ban.

Mig hasonlo meretu orszagok nyelve mai napig tamogatott. Tippelj hogy miert?

2022. jún. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!