Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen lehet lassú internettel...

Milyen lehet lassú internettel élni?

Figyelt kérdés

Hamarosan költözöm és az itteni címen gigabites net van (Telekom) és ahova költözöm ott a leggyorsabb net az a net plusz ami 30/5 max, garantált 1/0.25. Rendes körülmények között 12/2. Lehet így élni ilyen nettel? Ez mire elég? Gondolom torrentezésre, FHD és 4K tartalmak (youtube) nézésére nem. Eddig 3-man használtuk a netet, ment róla a tv, gyakran youtube-on mentek 4K-s tartalma, kb 200 torrentet futtatok, 2*8 TB HDD, melyből kb 4 TB még szabad, bármilyen filmet vagy sorozatot töltök le, azt 4K-ban (ha elérhető). Megszoktam már, hogy kellő seedelő esetén 80-120 mbit/s-al tölt a torrent.

200 torrentet seedelek, gyakran a top3K-ban is bent vagyok ncore-on így.

Persze megnéztem más szolgáltatót, nem nagyon van. Csak a vodafone van leggyorsabb az az Internet L 500/22 maximális és rendes körülmények között elérhető az 350/15. De garantált sebességet nem ír.

Van más internet szolgáltató is?

Néztem a digit de az abszolút nem elérhető.

Amúgy nem egy faluról beszélünk, hanem egy kisvárosról, azon belül is a lakóház egy főút mellett van, alig akartam elhinni, hogy nincsen normális internet.



2022. jún. 23. 11:15
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Hát nyilván a torrent miatt, de látom nem fogunk közös nevezőre jutni, úgyhogy hagyagoljuk a témát, amúgy sem az volt a kérdés, hogy kinek mi a véleménye a torrentezésről :)
2022. jún. 23. 18:52
 22/23 anonim ***** válasza:
36%

Torrent = bliccelés

Change my mind!

2022. jún. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező vagy lemondod a hűséget vagy kivárod a végét és átmész vodához

Amúgy én már ezer éve is nagy torrentező voltam az adsl nettel is

2022. jún. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!