Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lett a facebookka?

Mi lett a facebookka?

Figyelt kérdés
Ha rámegyek egy random szemelyre azonnal imsrősnek jelöli akaratom ellenére, hozzá se érek a jelölés gombhoz ilyenkor mi van?
2023. máj. 12. 14:34
 1/7 anonim válasza:
Hali ugyanez itt is.
2023. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
elég zavaró mikor már vagy 20an vissza igazolták hogy ismernek közben be sem jelöltem v egyáltalán nem ismerem..
2023. máj. 12. 14:51
 3/7 anonim válasza:
Nekem ugyan ezt csinálja. Remélem minnél hamarabb orvosolják a problémát, mert nagyon gáz. Nekem a face az exem jelölte be... Ha nem ír rám észre se veszem hogy mi történt...
2023. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Reszvetem mindenkinek, én is pórul jártam kicsit, meg még rengetegen
2023. máj. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az exes is megvolt meg az anyját is ebjelöltem nagyon kellemetlen
2023. máj. 12. 15:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért stalkolod még mindig őket? Lehet ez a kis észhez térítő pofon kellett, hogy túllépj és ne a múlttal foglalkozz.
2023. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
80 embert jelöltem be úgy hogy életemben nem láttam őket tehát nem mentem rá a profiljukra így az az exes meg többi nagy része
2023. máj. 12. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!