Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telekom-os modemből csak 1...

Telekom-os modemből csak 1 lanon jön át az 1000mbps?

Figyelt kérdés
Üdv egy olyan problémába futottam, hogy az itthoni 1000/25-ös netünk ami közvetlenül a modemből jön át a gépbe a másik kimenetből nem tudja ezt a teljesítményt leadni. Leteszteltem mindkettő kimenetet a modemből két külön kábellel mindkettő lehetséges módon de mindig csak az képes ezt leadni ami a 3-as portból jön át. Mi lehet itt a probléma? Hibás lenne a modem vagy ez ilyen faszán van megoldva? Előre is köszönöm a válaszokat.

2023. szept. 9. 13:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A jelenlegi feltöltési sebességed tényleg csak 25mbit az 1000mbit letöltés mellett? Én úgy tudtam, hogy a Telekom optikán 1000 le / 1000 fel a sebesség, és koaxon 1000/30-40 valamennyi. A feltöltés így nagyon gyenge. Emlékeim szerint a nagyobb optikai csomagnak is 2000/1000mbit-nek kéne lennie.
2023. szept. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ahol élünk ez a legmagasabb csomag sajna , így is árulják . Remélem egy pár éven belül itt is elérhetőek lesznek a jobb netek . De a régi digihez képest hatalmas előreugrás volt . (Az 8mbps-es volt azaz kb 900KB-al jottek a dolgok :D)
2023. szept. 9. 17:05
 13/13 anonim ***** válasza:
Ne is mondd, az tényleg szenvedés. Ahhoz képest egy megváltás a mostani. Én rengeteget használom a feltöltési sávot, ezért keveslem azt a 25 megabitet. Bár nálam a Vodafone csak 10mbit felfele, jó nagy sz*r is, de legalább megy.
2023. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!