Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most komolyan az Ncore kiakarj...

Most komolyan az Ncore kiakarja végeztetni az SD tartalmakat? többit lent.

Figyelt kérdés

[link]


Értem én hogy az SD verziós filmek/sorozatok népszerűek a HD verzióknál, de csak sokan SD töltik le mérete miatt is, de ha ezt lépést megteszik, akkor sokan ott fogják hagyni az oldalt, más oldal után mennek, ahol lehet fel, le letölteni SD verziókat.


Ti mit gondoltok erről..?



2023. okt. 30. 19:54
A kérdező szavazást indított:
Nem kell megszüntetni. Az SD -re is szükség van.
Egyetértek, meg kell szüntetni. Nincs szükség az SD -re.
Mindkét verzió megfér egymás mellett.
37 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
Nem fogják megszüntetni.
2023. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Bocsi, de nem értem miért baj? Nem korlátlan az interneted? Még mindig fizetsz a megabájtokért? Vagy 20 éves számítógéped van? Vagy mi az oka, hogy nem tudsz 1-2 gigát letölteni?
2023. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

"Nem fogják megszüntetni."


Most már (vagy záros határidőn belül) nem lehet SD tartalmat feltölteni. A már ott lévők maradnak természetesen.


Szerintem helyesen teszik. Már isten tudja mióta nem töltöttem le SD tartalmat, nincs értelme. Egy 720p film (mondjuk már ezt sem igazán szeretek letölteni) 2-3-4 giga, egy sorozat évad sem sok. Nemhogy a mai nettel és háttértárakkal nem tétel ez, de már elég sok éve sem volt az.


"akkor sokan ott fogják hagyni az oldalt, más oldal után mennek, ahol lehet fel, le letölteni SD verziókat."


Őszintén szólva szerintem az az ember, aki csak SD tartalmakra vadászik, túl sokat nem "tesz" hozzá az oldalhoz. Nem fog értelmes seedekbe beszállni (merthogy az SD tartalom nem az), valószínűleg nem is előfizető, mert pénze sincs (ezért zavarja a mérete a tartalomnak), szóval rohadtul mindegy, hogy marad-e vagy megy. Főleg azért vicces kicsit ez a kérdés, mert tudomásom szerint épkézláb hazai torrent oldal nincs is több.

2023. okt. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Itt már van egy 66 válaszos kérdés, ahol a véglegekig ki lett beszélve:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

2023. okt. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is maradhatna. Én muteromnak mindent sd-ben másolok a pendrivera mert rá fér több száz rész+úgy se látja a különbséget nem hogy HD és FHD között de még SD és 4K között se.
2023. okt. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Azért amellett ne menjünk el, hogy hiába 2023-at írunk, nagyon sok helyen még mindig a 8 Mbites ADSL a maximum sávszélesség. Városokban! Az eldugott falvakról ahol térerő is alig van ne is beszéljünk. Azért egy ilyen neten nem mindegy, hogy SD vagy 720p, az a kevés is sokat számít. Majd ha az ország valamennyi háztartásában elérhető lesz a minimum 30 Mbites net, ahogy azt a kormányunk évekkel ezelőtt megigérte, akkor beszélhetünk róla. Ennyi erővel a YouTube is vezesse ki a 720p alatti opciókat, mert halál fölöslegesen foglalja a tárhelyet a szervereken, ha közben a kutya se nézi... Ja, de, különben már ők is rég meglépték volna.
2023. okt. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

" Ennyi erővel a YouTube is vezesse ki a 720p alatti opciókat, mert halál fölöslegesen foglalja a tárhelyet a szervereken, ha közben a kutya se nézi... Ja, de, különben már ők is rég meglépték volna."


Azért a Youtubenak gondolnia kell a mobilnetet használókra, mobilnetről meg a legtöbb ember nem 1080p-ben nézi a videókat.

2023. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Ugyanazok a helyesírási hibák a szavazásban és a linkek a válaszokban, mint a több tucat válaszos posztban (#4-ben linkelve). Nem kaptál rá elég választ, vagy miért kell újra kiírni és megint generálni a vitát?
2023. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%
Jó reggelt, ez már lejárt hír.
2023. okt. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A linkelt cikk is már egy hetes.
2023. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!