Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most komolyan az Ncore kiakarj...

Most komolyan az Ncore kiakarja végeztetni az SD tartalmakat? többit lent.

Figyelt kérdés

[link]


Értem én hogy az SD verziós filmek/sorozatok népszerűek a HD verzióknál, de csak sokan SD töltik le mérete miatt is, de ha ezt lépést megteszik, akkor sokan ott fogják hagyni az oldalt, más oldal után mennek, ahol lehet fel, le letölteni SD verziókat.


Ti mit gondoltok erről..?



2023. okt. 30. 19:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

#6 "nagyon sok helyen még mindig a 8 Mbites ADSL a maximum sávszélesség. Városokban!"

Akkor üdvözöllek faluról, gigabitels kapcsolattal.


"Ennyi erővel a YouTube is vezesse ki a 720p alatti opciókat"

Youtube =/= Ncore. Más jellegű szolgáltató, más jogállásban, és eltérő méretű felhasználói bázissal. Az Ncore egy illegálisan működő szűk közösség, a maga saját kis szabályaival, a Youtube pedig a világ egyik legnagyobb tech-vállalatának a tulajdona, és a világ legnagyobb videómegosztója. Az Ncore vezetésének elsődleges célja a széttöredezettség megszüntetése, hogy ne legyen egyazon filmből több, egymástól csak minőségben különböző változat, mert akkor fajlagosan kevesebb feltöltője lesz, és mivel torrentről van szó, tudjuk, hogy kulcsfontosságú a feltöltők száma. Youtube-nál meg semmivel nem lesz egy videó elérhetősége rosszabb attól, hogy más minőségben is fent van.

2023. okt. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

"Akkor üdvözöllek faluról, gigabitels kapcsolattal."


Nem én írtam ugyan a kommentet amire válaszoltál, de elég sokszor jellemző (bár lassan talán kikopik), hogy falun jobb a net mint a városokban. A városokban hamarabb csinálták meg a hálózatokat, de emiatt régebbi technológiával. Aztán jöttek az EU-s és kormányzati támogatások az új kiépítésekre a falvakba, ott meg már eleve a jobb technológiát csinálták meg. Anyáméknál falun is jobb a net, mint nekem Budapesten. (Persze mindét helyen pár perc letölteni egy HD vagy full HD filmet, szóval lényegtelen.)

2023. okt. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
64%
Maradhatna. Én mindent SD-ben töltök le, ami elérhető úgy, mert nem látom a különbséget, és ezzel szerintem nem vagyok egyedül. Gyorsabban lejön, és kevesebb helyet foglal.
2023. okt. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért az érdekes, hogy konkrétan lekoppintotta a kérdést, amit én pár hete kiírtam. A szavazást is szinte egy az egyben az én kérdésemből másolta ki. Erről van szó:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..


Tök fölösleges volt újra megkérdezni. A válaszok is szinte ugyan olyanok. Én magam sem pártolom a kivezetést, sőt ellene vagyok, ezt már ki is fejtettem a kérdésemnél illetve nCore fórumon is.

2023. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!