Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit gondoltok arról, hogy az...

Mit gondoltok arról, hogy az nCore be akarja szüntetni az SD minőségű videótartalmak feltöltésének lehetőségét? Mégis mi értelme ennek?

Figyelt kérdés

Mert szerintem az ég világon semmi.

Ezzel csak fölöslegesen korlátozzák az oldalt. Rengetegen töltenek SD minőségben az alacsony mérete és a letöltési sebesség miatt. Illetve sokakat kielégít a nem HD tartalom is. Elég csak megnézni a legnépszerűbb torrenteket, a többségük SD minőségű. Egy ilyen döntéssel csak kiszúrnának az oldal felhasználótáborának nagy részével és cserébe az ég világon semmi pozitívummal nem járna.



2023. szept. 18. 19:01
A kérdező szavazást indított:
Nem kell megszüntetni. Az SD -re is szükség van.
Egyetértek, meg kell szüntetni. Nincs szükség az SD -re.
48 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
97%

Valószínűleg megnézték ezek népszerűségét, és mivel csökkent a kereslet (vagy akár a kínálat), nem éri meg fenntartani a rossz minőségű anyagokat.

El kell fogadni, hogy változnak a trendek, és az elavult dolgokat egy ponton elhagyják.

Minden más le van írva a főoldali hírben, nincs értelme megismételni itt is.

2023. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
11%
Pont ezért fognak áttérni a legális streamingekre sokan majd, pont az ilyenek miatt...
2023. szept. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor lenne elavult az SD, ha tényleg csak minimális mennyiségű ember töltene ilyen minőségű anyagokat. De ez nem így van.
2023. szept. 18. 19:12
 4/66 anonim ***** válasza:
81%

Nézd, anno a mozifelvételeket is kitiltották az oldalról.

Gondolom ebben látják a minőségi szolgáltatásban való előrelépést. Mondjuk bullshitnek hangzik, én is az SD-t szedem, bár neekm igazából édesmindegy, a HD is gyorsan lejön.

2023. szept. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
86%

Tehát szerinted hazudtak: "Az elmúlt hetekben felhasználók egy kisebb csoportján teszteltünk néhány tervezett újítást a fentiekkel kapcsolatban, és örömmel jelentjük, hogy nem találkoztunk komoly panaszokkal, szinte mindenki örült annak, hogy az elvártnál jobb minőségben élvezheti a letöltött sorozatait. "


#2: Hogyne. Akinek eddig is volt gusztusa letorrentezni 576p minőségben a filmeket, most majd előfizet a HD-4K streamingre ahelyett, hogy ugyanazt letöltené még mindig ingyen. Nem unod még ezt az állandó streaming szopkodást?

2023. szept. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
81%

Azért van értelme olyan szempontból hogy így ha kevesebb verzió van fent egy anyagból, egyazon torrentre több letöltő és seeder jut, így tovább fog élni a torrent. Ahelyett hogy fele ezt, fele azt töltené, majd mikor évek után elfogyatkoznak a seederek kihalnak a torrentek.


Egyébként is 2023-at írunk, a leggagyibb laptopban is FullHD kijelző van, 4K felbontás alatti TV-t csak keresve tudsz venni, és nekem fáj látni mikor rokon a nagy 4K TV az SD letöltött filmet nézi ami szarabbul néz ki mintha képcsöves TV-re tenné ki. Méretük sem lehet kifogás, mert ma már nem CD-re meg DVD-re írja ki az ember, merevlemezből is minimum 1TB van mindenki gépében de ok legyen 500GB. Lényeg hogy senki nem fog belehalni hogy jobb minőségben láthatja a dolgokat. Egyébként azóta visszakozott az nCore, nem szüntetik be.

2023. szept. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
64%
Mai netsebességekkel, már igazából egy 5-10GB-os film is lenn van percek alatt.
2023. szept. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:

Hagyjuk már ezt a 2023-at írunk szajkózását. Attól, hogy 2023-a írunk nem kell eltörölni a kicsit rosszabb minőséget.

Nem mindenkinek alapfeltétel a 4k. A legtöbb tévé egyébként még egyáltalán nem 4k-s. Nekem a monitorom még csak nem is fullhd-s. Nagyon el van kényelmesedve a nép, ha valami nem ilyen-olyan HD már meg sem nézi.

Nekem nagyon sok esetben tökéletesen megfelel az SD minőség. Sokszor csak letöltök egy filmet és amint lejárt a seedkötelezettség, törlöm is. Erre nekem egy kis méretű SD pont ideális, nem akarok minden alkalommal több GB-os monstrumokat letöltögetni.

Ezzel az ötlettel nem előrelép az oldal, hanem visszafelé.


Nem értem miért fáj az az embereknek, hogy létezik SD. Ha valakit nem érdekel és annyira bántja a csőrét, állítsa be az oldalon, hogy ne mutasson nekik mást csak HD-t.

Nekünk akiknek pedig megfelel az SD, hagyják meg azt.

Probléma megoldva, mindenki boldog. De így, ezzel a döntéssel nagyon sok emberrel kib***nak.

2023. szept. 18. 21:37
 9/66 anonim ***** válasza:
43%
Jól teszik. Az SD-nek leáldozott ugyanúgy, mint anno a vhsnak. Meg kellene ezt értenie az embereknek. Igazából a DVD meg Bluray lemezek is már kukák. Nem is értem azokat is miért forgalmazzák. Pcn a játékok már mind digitálisak, konzolnál is többen digitálisan veszik meg.
2023. szept. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:

#9

Egyeseknek meg azt kell megérteni, hogy van akinek megfelel az SD. Ezekre az emberekre miért kéne rákényszeríteni valami mást, ami nem kell nekik?

2023. szept. 18. 21:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!