Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elköltözök Miamiba 10 hónapra,...

Elköltözök Miamiba 10 hónapra, és társai. Mi ez már megint?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 19:57
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%
Ennyi erőből a férfiak is kiírogathatnának ilyeneket(épp ilyen értelmetlen lenne az is), mert minket is fenyeget a rák...
2011. nov. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
63%
én azt nme értem, miért osszák itt meg a csajok??? ÁRULÓÓK!!:D
2011. nov. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Na de csajok Fordított pszichológia!!

Minél inkább titkolnak valamit (és ráadásul nyíltan)annál inkább tudni akarják. Csak egy hülye nem keresne rá google-ban.

Minden tiszteletem azoké a "felvilágosult" nőké akik nem akarnak így b*szakodni a férfiakkal :D

A többieket is szeretjük ...csak nem annyira >.<

20/F

2011. nov. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Aha. És ebből hogy is következik a mellrák? Honnan tudjam miért hangosak? Mert melltartóból még csak-csak de ebből az ég világon nem következtettem volna mellrákra.


Egyébként ja ehhez nem kell elárulni, van google


[link]


De lehet ez a lényeg hogy tudják hogy úgyis rákeresnek és akkor tudják hogy miről van szó. Mondjuk úgyis eleve mellrák hónap van szóval mind1.

2011. nov. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%
Gyakorlatilag viccet csinálni egy halálos betegséből... nagyon etikus. Vajon egy daganatos nő is viccesnek találja?!
2011. nov. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 tokány válasza:
56%
Ez nem úgy kampány, mint egy tüntetés, nem követelnek valamit.. Csupán támogatást adnak e betegségben szenvedő nőknek, és felhívják a figyelmet a veszélyére.. Nem az a lényege, hogy a férfiak ne tudják, mert valamiből ki akarják zárni őket, ezt csak a hiúságuk révén képzelik bele.. És igen, mindenki utána néz google-ban, éppen erre van kihegyezve a dolog, hogy gondolkoznak rajta , beszélnek róla, fórumokon kérdezik hogy mi ez, ezáltal sokkal nagyobb nyilvánosságot, figyelmet kap, sokkal szélesebb körben terjed.. Nem is csoda hogy bekerült a híradókba. Mert igenis erre fel kell hívni a figyelmet. És képzeld el, mekkora erőt ad ez, az ebben a betegségben szenvedő nőknek.
2011. nov. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
85%

Hmm. Ebbe van valami. Bár abban is hogy vicc. Mert annak is megvan az esélye hogy beszélnek róla, stb. én csak rákerestem megtudtam mi ez és elvan felejtve. Ettől függetlenül nem kívánok mellrákot senkinek, csak hát igen valahol főleg ha ilyen komment sorozat van a x csaj ki írása alatt amit ő eleve már Smileyval írt.


"Elköltözöm x helyre x hónapre :)/XD"

"ez mii? engem is érdekel?^^"

"én se tudom :S. valaki elmagyarázhatná"

"(lány) nem is fogod"

... na mind1 hasonlóan tovább


Szóval annyi helyen hülyeséget csinálnak belőle (más szóval a mellrákból), hogy az is kellemes lehet. A másik része az meg jó ha erőt nyer belőle. Csak nem értem hogy akkor egy elvileg elég komoly témát mi a francnak kell viccként feltüntetni. Hát sebaj,

2011. nov. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja ha csak nem azért, hogy dedó módjára.. bibibibi te nem tudod mi ez én meg igen. Húúú, :3 ez csak lányoknak van. Na kb ilyen volt amit írtam. Szóval fele jó másik fele meg ezek szerinte szarik rá. Csak jó kis egoboost hogy ő most jót tett, meg jön a sok kíváncsiskodó.
2011. nov. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
76%
Szánalom...-,- Sok eszetlen tyúk...
2015. jan. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!