Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet leszokatni egy...

Hogyan lehet leszokatni egy játékfüggőt a játékról?

Figyelt kérdés
A barátom már durván wow függő...ha kérem ha nem nem bir leszokni...valami tanács?
2009. jún. 23. 16:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Huhh, ház ez mindig nehéz eset. Valahogy szembesíteni kell vele, hogy túl sokat játszik és ezzel megbánt téged, de úgy, hogy nem a játékkal van gond, hanem az idővel, amit a gép előtt tölt.

Segíthet ha sokat hívjátok oylan helyekre, ahová szeret(ett) eljárni.


Amúgy az én barátom is elég közel áll a függőséghez, de szerencsére ő tudja, mikor kell abbahagyni.

És a "túl sokat ül a gép előtt" véleményem róla meg idő közben elenyészett, és én is elkezdtem WoW-ozni XD. Nagyon jó játék, bár igaz, már nem játszottam 2 hónapja...

21/L

2009. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerezz neki egy barátnőt(az én haverom is wow-os talált egy barátnőt de a csaj dobta és most mégjobban wowzik)ez a hátulütője...
2009. jún. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha ő magától nem akar leszokni, akkor nem is fog. Olyan ez mint a cigi, az alkohol, a drog. Csakis abban lehet segíteni, hogy akarjon leszokni, illetve kevesebbet játszon. Pl folyamatos elfoglaltság, ami lehet haveri szórakozás, barátnő, munka, bármi.
2009. jún. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én vagyok a barátnője...
2009. jún. 23. 17:56
 5/15 anonim ***** válasza:
HAGYD OTT EGYSZER ÚGY IS BÁNNI FOGJA,ÉREZD JÓL MAGAD MÁSSAL!!!HA EGYSZER ILYEN ŐRÜLT,HELYETTED A GÉPET NYOMJA.
2009. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Úgy van,hogy távkapcsolatban élünk,hétvégén találkozunk akkor nem játszik.De hétköznap nem is érdeklődik irántam,mert a játékot nyomja.2 éve vagyunk együtt,nem akarom otthagyni másra nézni se birnék:(
2009. jún. 23. 20:03
 7/15 anonim ***** válasza:
Itt a nyár mennyél át hozzá.Hány évesek vagytok?(hosszabb időre)
2009. jún. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
HA nincs alkalma sokáig játszani elszokhat tőle....vagy meg is unhatja...ezt a játékot végig lehet valahogy játszani?
2009. júl. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szerintem sosincs vége...wowozik...Hát,ha együtt vagyunk sokáig,akkor oda-oda ül közbe a géphez,mert hiányzik neki:(
2009. júl. 17. 14:05
 10/15 anonim ***** válasza:

szerintem hagyd el, ha szeretne, akkor legalább a hétvégéket rád "pazarolhatná", de még ezt a 2napot sem képes a 7ből. szerintem esélytelen...


szerintem hagyd ott. az egyéni döntés kinek mi a fontos, ha a játék ennyira kell neki, akkor add meg neki(ha elveszed tőle ideges lesz, még lehet hogy le is pofozna, probáld ki, egyszer húzd ki az "áramot" játék alatt és nézd meg mit fog reagálni,nyugodtan mond meg neki hogy azért tetted mert szeretnél több figyelmet).

én is szeretek játszani, de ha elhívnak harok buliba, vagy akárhova emberek közé nekem az az első. nekem sokat számít a valóvilág(a valódi élet).

2009. júl. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!