Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet leszokatni egy...

Hogyan lehet leszokatni egy játékfüggőt a játékról?

Figyelt kérdés
A barátom már durván wow függő...ha kérem ha nem nem bir leszokni...valami tanács?
2009. jún. 23. 16:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ja bocsi kicsit "elolvastam", de akkor gondoljunk hosszútávon:


összeköltöztök, biztos lesz számítógép a házban.

mivel is fogja tölteni az idejét munkából hazaérve...

2009. júl. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Egyszer odaült a géphez,megfenyegettem,hogy kinyomom az áramot,ha nem áll fel,baszott rám,utána kinyomtam...és sikeresen,mert utána az xp se jött be...akkor elküldött haza...
2009. júl. 17. 14:45
 13/15 anonim ***** válasza:

"és sikeresen,mert utána az xp se jött be...akkor elküldött haza..."


ahelyet hogy veled foglalkozott elküldött a halála faxára...


ha még akarsz mellette szenvedi csináld. felvázoltuk a dolgokat, sőt te is megtapasztaltad.


szerintem keres másik pasit. sőt vidd fel hozzá. miközbe wowozik, te nyaljátok faljátok egymást, ezek után se figyelrád akkor már 100%egyértelmü válasz lesz.

de szerintem nem vagy ribi, és NEM fogc ilyet tenni és igazad is lesz.

2009. júl. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb mintha nyerő automatázna mert az az igazi gáz!Le kell kötni mással a figyelmét ha segítesz neki sikerülni fog!Hajrá!
2009. júl. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A wow-nál szégyenebb játékot nem ismerek.Csak mond meg neki hogy pancserek játszák és hagyja abba különben elhagyod.Meg ilyed és már nincs is WOW.

Ja és remélem mindenki leszavaz majd :D

2009. júl. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!