Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPC vagy Digi? Digi vagy UPC?

UPC vagy Digi? Digi vagy UPC?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most költözünk új lakásba és nem tudom eldönteni, hogy a 2 szolgáltató közül melyiket válasszam.. Szeretnék véleményeket kérni olyantól, aki a kettő közül vmelyiket használja.. És még annyi, hogy mit jelent az, hogy LAN internet? Diginél ilyenről is olvastam a modemes mellett és nem tudom mi a 2 között a különbség.

2012. jún. 10. 16:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
digi egyértelmű
2012. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A LAN-os netek esetén egy sima UTP kábelt húznak be a lakásba, amit közvetlen lehet a gépbe kötni és egy kis beállítás után máris megy a cucc.


A digit sokan szokták ajánlani, illetve nagyon olcsó, DE azért vannak vele nekem elég negatív tapasztalataim is. (Nem normális, hogy 5-10 percenként újra kell kapcsolódni, mert ledob...)

Jó lenne a házban utánakérdezni, hogy mennyire stabil a digis net.

2012. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem digi van, meg vagyok vele elégedve, viszont sok UPC-s ismerősöm panaszkodik rá.
2012. jún. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 lindmayer ***** válasza:

lan internet azt jelenti, hogy nem kell modem a használatához, tehát a bejövő kábelt közvetlenül lehet a gépre kötni

én digit használok, és teljesen meg vagyok vele elégedve, és ha a digenél ez a lan internet előfizetés elérhető ahol laksz, akkor mindenféleképpen azt ajánlom; nem kötnek bele ha torrentezel: nálam havi szinten 5-600 gigabájtos a torrentes adatforgalom

2012. jún. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Most már értem a különbséget, köszi :) az a nagy helyzet, hogy nem nagyon torrentezem, néha töltök le filmeket, de azt sem torrentről. youtube, facebook, meg egyéb ilyen netes oldalakat szoktam nézegetni. meg ha már rdenelek, akkor ilyen csomagot szeretnék, amiben van TV is... utána olvatam és pl a diginek nem vmi nagy a csatorna kínálata...
2012. jún. 10. 16:22
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Egyértelmű UPC.

És a tv csomag ára se olyan drága.

Nekem telefon, net. tv előfizetés van.

Kb havi 10ezret szoktam fizetni, a net az 25ös.

2012. jún. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
tv-be, telefonba a digi k*rva nagy szar, de a netjük jó, mérlegelni kell
2012. jún. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekünk DIGI okos csomagunk. Digi Base nettel (40Mb/s/20Mb/s), több mint 70 TV csatorna és az itthoni telefon is benne van mind ezt 4690FT/hó (2év hűségnyilatkozattal) anélkül 6700FT/hó de még úgy is megérné!! Szerintem Digi-t válassz!
2012. jún. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ha errefelé laksz, amerre én, pontosabban a 29-es körzetben, akkor egyértelműen a digi, bár még csak most terjeszkedik erre, de ha van akkor az, mert az országban kb minden városban elérhető a fiber power net, kivéve az egész 29-es körzet, így nagyon idegesítő, hogy a 12 megás netért fizetek 8000-et, mindenhol máshol meg a 120-ert fizetnek 7000-et... de hamarosan itt a digi... :D
2012. jún. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nálam inkább a Upc áll jobban, mert mint mondtam a neten semmi extra dolgot nem csinálok, torrent meg ilyenek... viszont tv-ni szeretek, meg azért a családban van olyan, akinek az a fontos, nem a net. Köszi mkinek! :)
2012. jún. 10. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!