Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Facebook Messengerbe az...

Ha Facebook Messengerbe az elküldött irományom mellett egy pipával rendelkező kör van aminek a belseje nincs kiszinezve (mondjuk kékre) akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés
Tudtommal ha a kör helyén megjelenik a címzett profképe, akkor látta, ha a kör belseje kivan szinezve valmint pipálva akkor úgy tudom, hogy az üzenet elment, de ha nincs kiszinezve a belseje, és csak egy pipa van benne az mi?
2016. júl. 1. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
En abban a hitben vagyok hogy az azt jelenti hogy ugyan a te telefonodrol el lett kuldve, de az oven meg nem jelent meg, az uzenet meg nincs kezbesitve.
2016. júl. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hogy pontosabb legyek, ez úgy volt, hogy mikor még nem volt az ismerősöm az illető, üzentem neki, azóta felvettük egymást de ez az üzenet továbbra is ezt jelzi. És az illető azóta már volt egy párszor fent.
2016. júl. 1. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!