Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Azokhoz szól a kérdésem akik...

Azokhoz szól a kérdésem akik Windowsról a Linux valamelyik disztribúciójára váltottak. Mik a tapasztalataitok? Melyiket választottátok?

Figyelt kérdés
És arra is kíváncsi vagyok hogy mikre használjátok a számítógépet.

ápr. 13. 21:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Sok debian distrot kiprobaltam, de hianyzott a frissesség a rendszerből.

Sok csomag új verziója nagyon lassan erkezett. Pl a mintben volt egy vlc hiba amit az uj verzio mar reg javitott. De a tarolokbol nem lehetett a legfrissebbet telepíteni. Stabil volt az...a bugjával egyutt. Egyébként ha manualisan hozzaadod a repokat akkor fogod kapni a frissiteseket. Stabil jo rendszerek. Archot nem szerettem volna napi szinten bütykölni. Vegül a fedoranal kötöttem ki. Egy oras beallitas utan semmi nyűg vele. Friss tesztelt csomagokat használ. De mostanaban erzem, hogy túlsagosan is rendberakott rendszer. Magyarul semmit nem kell javítanom allitgatnom mar rajta😅 tulsagosan is elkenyeztet, de nyilván ez pozitívum, mert a fejlesztők kiváló munkát végeznek. Annyira megszoktam, és megszerettem, hogy nem akarnék már áttérni másra. De a suselinuxot talan meglesném.

ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Jah és a windows kinezet sem hianyzik, hisz ha váltok, akkor váltsunk rendesen, ne csak félmegoldassal! Persze ez megkönnyíti a dolgot, de ugyanakkor emlékeztet is.
ápr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Szikszai.B ***** válasza:
100%

#11


Az OpenSuse, legalábbis a Tumbleweed, kicsit problémásabb, mint a Fedora, legalábbis eddig nálam mindig az volt. Esetleg a Slowrollt lehetne a Fedorához hasonlítani.

ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A youtubon most nagyon reklámozzák🤭
ápr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Tom Benko ***** válasza:
@11: Archot sem kell napi szinten bütykölni...
ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!