Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik Linux disztró a legmegf...

Melyik Linux disztró a legmegfelelőbb játékra?

Figyelt kérdés
Nincsenek olyan nagy elvárásaim, csak annyit szeretnék, hogy szép felülete legyen, lehetőleg Gnome, és jól fussanak a játékok. Metro 2033 Redux, Bioshock Infinite, Alien Isolation, Outlast, Layers of Fear, és még sokan mások. Amit próbáltam, az Ubi 14-15.04 (itt soha nem ment a Vsync, sehogy, pedig mindent kipróbáltam), Mint 17.3 (számomra valahogy visszataszító, túl Windowsos), és most próbálom az Antergos rendszert, ez már Arch alapú. Kíváncsi vagyok, ti mire esküsztök :)

2016. febr. 27. 16:30
1 2 3 4
 11/34 kovpet ***** válasza:
80%

"a Debian csak szopat"


Nem a víz a hülye, ha a kacsa nem tud úszni...

2016. febr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Metro 2033 redux-nál van egy hiba a linuxos portjába = akármit csinálsz,a karaktered balra forog.

Bishock nagyon szépen fut ubin : https://www.youtube.com/watch?v=gQPNnVL6MuQ

2016. febr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

" és ahogy elnéztem, jobb is, "


Majd február 30-án esetleg jobb lesz ;)

2016. febr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Az Ubuntu mióta jobb a Debian-nal???
2016. febr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Dominik1993: mióta lecserélték a randa piros csigás hátteret egy tengerpartosra.
2016. febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Már értem,pedig én egy Ubuntu forkot használok és mégis meg akarok tőle szabadulni.Minden héten 1GB-nyi frissítés,kernel frissítés utáni összeomlás,minden 2 boot sikertelen,DE összeomlások és furcsa dolgot,hibaüzenetek.Debian nem csinált ilyet nálam úgy hogy vissza is váltok rá...
2016. febr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy az Ubuntu jobb a Debiannál. Sajnos nem vagyok elég profi, de bújtam a netet ezerrel, egész álló nap, mégsem találtam megoldást arra, hogy a nyomorult driveremet ráerőszakoljam. Sokat kipróbáltam, de egy sem volt ilyen köcsög... tanulnám szívesen, de ha segítséget sem találtam egy ilyen alap problémára, akkor a jövőben mit csinálok, ha elakadok valamivel? Mellesleg szerintem az Ubi egyáltalán nem rossz, és a Unity felület is nagyon szép. A metroval nekem nem voltak gondjaim, legalábbis ezzel a buggal még nem találkoztam.
2016. febr. 28. 13:55
 18/34 Tom Benko ***** válasza:
Arch. Use the origins. Milyen VGA?
2016. febr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Jelenleg Archot használok, eddig jobban bejön, mint a Debian. :) Amúgy egy Strix GTX 970 a páciens :)
2016. febr. 28. 19:17
 20/34 anonim ***** válasza:

#1 életedben nem láttál linuxot.


Kérdező - Az összes ugyanolyan jó, a különbségek csak a programkínálatban vannak (ja meg a felépítésében). ubuntu, Linux mint tökéletes.

2016. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!