Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik Linux disztró a legmegf...

Melyik Linux disztró a legmegfelelőbb játékra?

Figyelt kérdés
Nincsenek olyan nagy elvárásaim, csak annyit szeretnék, hogy szép felülete legyen, lehetőleg Gnome, és jól fussanak a játékok. Metro 2033 Redux, Bioshock Infinite, Alien Isolation, Outlast, Layers of Fear, és még sokan mások. Amit próbáltam, az Ubi 14-15.04 (itt soha nem ment a Vsync, sehogy, pedig mindent kipróbáltam), Mint 17.3 (számomra valahogy visszataszító, túl Windowsos), és most próbálom az Antergos rendszert, ez már Arch alapú. Kíváncsi vagyok, ti mire esküsztök :)

2016. febr. 27. 16:30
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, sztem Ubi lesz, még az tűnik a legépkézláb rendszernek. Dual-bootban fent marad az Antergos is, hátha gondok lesznek ubuntuval, köszi a választ!
2016. febr. 28. 20:49
 22/34 anonim ***** válasza:

"sztem Ubi lesz, még az tűnik a legépkézláb rendszernek"

"Mint 17.3 (számomra valahogy visszataszító, túl Windowsos)"


Ugye nem a desktop alapján ítélsz meg egy operációs rendszert?

Tudom, hogy összefügg az alaprendszer és a desktop, de amiket írtál, attól égnek állt a hajam. :DD

De azért drukkolok, hogy sikerüljön. :)

2016. febr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

#22

Ha már itt tartunk nekem az tűnt fel , hogy írta , hogy már Archot használ (Arch userek azért biztosan nem egy DE alapján ítélnek meg egy disztrót) , aztán pár óra múlva antergos majd újra ubuntu lett belőle :D

Meg az ubuntu az épkézláb disztró , mégis kell mellé egy másik , ha gond lenne vele...:)

2016. febr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Ubuntu egy olyan rendszer ami mellé kell egy másik amin keresztül tudd használni a Google-t ha esetleg valamelyik frissítés nem jönne össze.DE-t meg lehet cserélni,a Unity egy erőforrászabáló bughalmaz de kinek mi...
2016. febr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Nem csak a desktop alapján, de ne kövezzetek már meg érte, hogy nekem számít a kinézet, és a külcsín. Az Antergos Arch Linux alapú, csak hiányosan fogalmaztam.
2016. márc. 1. 01:13
 26/34 anonim ***** válasza:
Kérdező: háttérképet és desktop témát bármelyik disztróban beállíthatsz. Ez kb. olyan mentalitás, hogy azért váltasz windows 10-re, mert nem tetszik az xp-s zöld mező a kék éggel. Könnyebb a design-t átállítani, mint felrakni egy google chrome-ot - amit amúgy is megteszel.
2016. márc. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Az nvidia linuxos drivere egy hulladék,pont ez okból van radeon kártyám.


Linus Torvalds ( a linux atyja ) véleménye az nvidiáról : https://www.youtube.com/watch?v=_36yNWw_07g

2016. márc. 1. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Viszont mikor a kártyát vettem, nem az volt a prioritás, hogy Linux kompatibilis legyen, hanem a legjobb ár/érték arányú kártyát válasszam, amelyik időtálló, és nem bír egy sugárhajtású repülőgép hangjával, és ha ma újra vásárolnék, ugyan ezt venném, vagy 980-at. Halk, alig eszik, a teljesítménye viszont brutális.
2016. márc. 1. 10:49
 29/34 A kérdező kommentje:

Nem, sztem a Chrome könnyebben telepíthető, mint a felület...

Letöltöm, és a csomagkezelő elintézi, de a másik "sudo apt-get install ubuntu-desktop" Unitynél pl. Ja, és így tényleg bugos is lesz, meg sokat eszik.

2016. márc. 1. 10:52
 30/34 anonim ***** válasza:

A unity már rég nem csak uborkára van , én pl Debian alatt próbáltam ki azt a felületet.

Szintén az uborkáknál kell csak ilyen hosszú parancs egy DE telepítéséhez , nekem annyi is elég ,hogy apt-get install mate kde-full stb.

2016. márc. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!