Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft . NET Framework 3.5...

Microsoft . NET Framework 3.5 SP1 programot hogy kell telepíteni? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Ezt a fájlt töltöttem le:

[link]


Telepítéskor ezt írta ki:


A termék (Microsoft .NET Framework 3.5 SP1) telepítéséhez és beállításához a Vezérlőpult "Windows-szolgáltatások be- és kikapcsolása" párbeszédpaneljét kell használnia.


Megtalálom hol kell ezt beállítani, beállítom, elmentem a beállítást, mire ezt írja ki:


Hiba történt nem sikerült minden szolgáltatást módosítani.


Ezután felajánlja hogy indítsam újra, ha újraindítom ,ha nem, akkor sem módosul semmi.


Mi a teendő, hogy feltelepíthessem a programot? Aki tud kérem segítsen, mert mindjárt baltát állítok a gépbe.

Köszi!


2010. júl. 10. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt a hibeüzenetet adta, akkor gondolom Win7-ed van. Win7-ben benne van a .NET 3.5.1, szóval felesleges külön telepíteni.
2010. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, valóban win7 em van. Van egy program, amit használni szeretnék, de leáll a működése, és azt írták ott ahonnan letöltöttem, hogy ezzel a service packkel elindul. A service pack is benne van a win7 ben?
2010. júl. 10. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, a win7-ben SP1 is benne vah a .NET 3.5-höz. Leállt a működése? korábban ment?
2010. júl. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

tedd fel ezt, ezzel menni fog:

Microsoft. NET Framework 4 ( Web Installer )

[link]

2010. júl. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, ezt a 4.0-t végre sikerült telepíteni, természetesen az alapproblémát nem oldotta meg:D
2010. júl. 12. 13:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a hibaüzenet nálam is gyakran visszatér. Kérdésem, hogy mi ez? Hogy lehet működésre bírni, vagy letörölni az összetevőkkel együtt? Vagy egyáltalán ez az ügyfélkapus keretrendszeres hülyeség minek? Ez előtt vagy 100x ha nem többször megpróbáltam működésre bírni de semmi.

Erre, találtam egy leírást a CHIP.hu-n hogy a Framework 4.0 gyártói szerint az új verzió tartalmazza a 3-as szériában található elemeket, így a programok a 4.0-val is működni fognak. PPP....mondom én. És hát persze hogy igazam van. Feltelepítettem, de még látszatja sincs annak hogy fent lenne a gépen, mert sehol nem találtam meg. Na meg az elvileg Win7-be integrált 3.5.1 SP1-est sem lehet ugyan úgy bekapcsolni.


Nagyon szeretném hogy ha ezt meg lehetne oldani és valakinek lenne valami tippje hogy hogy lehet működésre bírni, mert a munkámhoz nagyon fontos lenne, anélkül nem tudok dolgozni. Csak az a baj hogy most cseréltem gépet, és Win7 Prof. van rajta. De ez a Framework meg nem engedi hogy használhassam a programomat. Segítsetek nekünk legyetek szívesek... köszönöm mindenki nevében, mert hiszem hogy nem csak én küszködöm ezzel a nem elhanyagolható problematikával!

2011. szept. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!