Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért van az alábbi?

Miért van az alábbi?

Figyelt kérdés
Írtam egy harmadfokú egyenletmegoldó oldalt HTML, CSS, Javascript-ben, de ha túl nagy számokat írok be az együtthatóknak, akkor a kihal az egész oldal. Mit lehet tenni?

2023. febr. 19. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk.
2023. febr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolgot jegyezz meg a programozási kérdésekkel kapcsolatban: érdemben válaszolni csak forráskód, vagy annak pontos körülírása alapján lehet.


"Mit lehet tenni?"

Megkeresed a hibát, és kijavítod.

2023. febr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egy javascript változó mekkora méretet vehet fel maximum?
2023. febr. 19. 18:58
 4/12 A kérdező kommentje:
Mekkora lehet az értéke a változónak maximum?
2023. febr. 19. 19:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hozzád nincs bekötve a google?
2023. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Egy javascript változó mekkora méretet vehet fel maximum?"


"Mekkora lehet az értéke a változónak maximum?"


Szerinted én ezeket fejből tudom? Ha nem akkor mit vársz, hogy helyetted írjam be a keresőbe és másoljam ide a megoldást? Nem egyszerűbb ha te írod be és feleslegesen nem terheljük a gyk szerverét az üzenetváltással?

2023. febr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Parancsolj: [link]
2023. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mekkora az a "túl nagy szám"? Milyen fomátumban kezeled a számokat? És melyik módszert használod harmadfokú egyenletre?
2023. febr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyám ma felhívott, hogy "nem megy az internet". Nem sikerült megállapítani, hogy internetkapcsolat nincs, a böngésző nem indul el, vagy a honlapot nem tudja elérni.


Ez a kérdés kb ugyanilyen színvonalú.

2023. febr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elkerülöm azt a megoldást, hogy végtelen szakaszos tizedes törttel számoljam ki a harmadfokú egyenlet diszkriminánsát, inkább hagyományos törtként kezelem két külön adattal számlálóval és nevezővel. Rájöttem, hogy mi a baj. Az Euklideszi algoritmussal kiszámítom a legnagyobb közös osztót és ezen algoritmusra túl nagy számok mennek be és sokáig fut a script.
2023. febr. 20. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!