Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyik programozási nyelvet...

Melyik programozási nyelvet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Most ismerkedem a programozás alapjaival (jelenleg csak otthon,hobbi szinten) és kiváncsi lennék melyik program nyelv az amit a legtöbben használnak,legismertebb,vagy csak egyszerűen inkább ez ajánlott kezdőknek? Melyik program nyelv lesz a későbbiekben a legelterjedtebb szerintetek? Egyébként kacerkodom a gondolattal hogy érettségi után a proginfo szakot választom egyetemen. Mindig érdekelt az informatika de sajna a matek,fizika nem erossegem,éppen ezért nem 100 százalék de meg elválik.Egyáltalán van értelme elvégezni egyetemen vagy akár egy bootcamp-el is lehetek ugyanolyan sikeres? Persze ebben a témában is jöhetnek vélemények,tapasztalatok.

És persze bármi jöhet ami proginfoval kapcsolatos.

Milyen munka lehetőségeim lehetnek ha elvégzem egyetemen. Milyen területen érdemes elhelyezkedni.

Mit gondoltok? Milyen irányba fog leginkább fejlődni ez a terület,melyik ágazata? Backend vagy frontend terület keresettebb? Hány év alatt lehet valaki full-stack területen jó?



2023. szept. 27. 17:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
83%

#20

Én válaszoltam. #11-es válasz eleje.

Ha mondasz konkrétumokat, akkor tudok pontosabb választ adni.

2023. okt. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

"Én válaszoltam."


De minek?


Kérdező, Te meg nyugodtan kakild le azt a kóklert, aki erre a bugyuta kérdésre választ akar neked adni. Nem jósok járnak ide. Honnan tudnák, hogy 3 év múlva milyen trend fog érvényesülni? Lehet, hogy 3 év múlva az addigra beszántott TESCO parkoló helyén is kici ócó rizsföldek lesznek.

A programnyelv nem cél, hanem eszköz. Neked nem az a dolgod, hogy pythonozni, c sharpozni, clojure-ozni, hanem, hogy programozni tanulj meg.

2023. okt. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
83%

#22

"De minek?"

Elég vicces, hogy ezzel jössz, miközben kb. azt sikerült leírnod, mint nekem.


Kicsit se nevetséges. :)

2023. okt. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Nekem a pogramozas mar szerelem .aktiv koromba nagy szerencsem volt hogy felvettek egy helyre. 2 het alatt kellet kepbe jonnom most eppen a javaval birkozom mert az volt meg alaptopon .egy biztos , nem lattam olyan kodolot aki napi 10 oranal kevesebet melozott volna. Iszonyatosan faraszto mert a nyelv kegyetlen . Rubyba nem mernék belevágni.
dec. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!