Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Junior webfejlesztő, karriervá...

Junior webfejlesztő, karrierváltás?

Figyelt kérdés

Üdv!


Egy e-kereskedelmi céghez szeretnék jelentkezni, min. 1 év PHP (OOP szemlélet), MYSQL, HTML tapasztalatot várnak, ami lényegében meg is van (jelenleg symfony-val ügyeskedek)


Mivel csak érettségim van, így hátrányban érzem magam a friss diplomás programozókhoz képest, fogalmam sincs az én tudásom hol van az övékhez képest


Rendelkezem 4 év tapasztalattal e-kereskedelmi területen, webáruház üzemeltetéssel foglalkoztam (az említett cég rendszerét is 2 évig kezeltem)


Tudásomhoz mérten programoztam is (scriptek, ismétlődő folyamatok automatizálása stb)


Tapasztalataitok alapján a cégeket érdekli, hogy egy programozónak van-e ismerete az adott területen? Egy junior állásnál előnyt jelenthet?



márc. 6. 20:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
33%

az ilyen 6-os trollok egy éve nekem is mcdonalds karriert josoltak, csak mert a bootcampekrol kerdeztem valamit.

Mar harom honapja fejleszto vok egy nemet cegnel, szoval nagyon nem jott be.

márc. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

4 év tapasztalattal fel fog merülni, hogy miért junior állást keresel. Normál esetben az ember medior és senior akar lenni, hogy nőjön a fizetése, nem 4 év után újrakezdeni mindent juniorként.


> "Tudásomhoz mérten programoztam is"


Ezt meg szimplán ne így hangoztasd. Mi az, hogy tudásához képest programozott valamit. Most akkor vagy csinált valamit vagy nem, ilyen, hogy "tudásához képest" csinált valamit az értelmezhető úgy is, hogy valamit összehányt, ami működött, de szakmaiság mennyi volt benne az kérdéses.

márc. 10. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12-es nálunk volt már olyan hogy 5 év tapasztalattal vettünk fel valakit junior pozira,junior fizuért természetesen. Ritka az ilyen, de a juniorságot nem feltétlen a tapasztalatban mérik, lehet valaki 10 év tapasztalattal is junior, ha elvégzi a munkát, akkor leszarjuk hogy miért nem senior ennyi idő alatt.
márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!