Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egy átlag programozó élete...

Egy átlag programozó élete tényleg olyan mint ahogy azt sokan beállítják?

Figyelt kérdés

pl: folyamatosan gép előtt kell ülni munkaidőm kívül is a project-ek miatt, szociális életre szinte semmi idő nem maradt stb.


Vagy ez csak egy egyszerű sztereotípia?


2012. nov. 4. 11:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
12%

"Nem tudom mi b_zis ezen,ja hogy nem úgy nézek ki mint egy kis hülye gyerek."

Szerintem az összes gyúrós úgy néz ki, mint egy

hülyegyerek.. felpumpált műizmok, idomtalan test, koordinálatlan, lomha mozgás.

Azt már meg sem említem, hogy az izmaik csak dísznek jók.


"Tudod speciel ennek a srácnak olyan csajai vannak hogy sokan max. képen se látnak olyat,nem is tudom miér."

Valszeg sok pénze van, meg biztosan vannak olyan nők, akiknek ez tetszik.

Nekem is volt már jópár olyan csajom, hogy sokan csak képen látnak olyat. Pedig nem testépítek. Most akkor mi van? :D


"Meg engem is megbámulnak sokszor."

Egy tolószékest, féllábút, vagy egy púpost is megbámulnak az emberek. De gondolom, belátod, hogy nem azért, mert tetszik nekik a látvány.

2012. nov. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 iostream ***** válasza:
31%
Nekem semmi bajom a gyúrós emberekkel, azok között is ugyanúgy van normális, mint nem normális. De ahogy te itt védekezel, az nagyon gáz. Nem azért, mert gyúrós vagy, hanem mert jézusom, mi ez? Most komolyan az interneten hencegsz vadidegeneknek azzal, hogy milyen nőid voltak és mennyien néznek meg? Ez gyúrástól függetlenül éretlenségre vall.
2012. nov. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!