Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyit keres egy programozó...

Mennyit keres egy programozó külföldön, belföldön, kezdőként és tapasztaltként?

Figyelt kérdés
Minden régióbeli fizetés érdekel főleg olyanoktól akik nem laikusok, mivel eddig úgy tervezem hogy az leszek és van is kedvem csinálni de a fizetés fontos szerepet játszik.

2013. ápr. 4. 23:13
1 2
 11/16 anonim válasza:
24%

ezeket a kèrdèseket, ne itt ted fel. Vannak ilyen csoportok, ahol valódi programozóknak teheted fel.

Pascallal meg kiröhögnek.

2014. aug. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%

Egy biztos, jobban megéri keményen tanulni és szenvedni a programozással, mintsem egy gyárban 3 műszakozni 60 000ft fizetésért. Hosszú távon, hogy normális emberi életet éljen az ember megéri pár évet tanulni és nekiállni a programozásnak nem? Elvégre emberek vagyunk, nem azért születtünk a világra, hogy ne vigyük semmire és hogy folyton aggódnunk kelljen az anyagi biztonságunk miatt. De az is igaz, hogy ha nem érdekel a számítógép világa, akkor bele se kezdj. Én 3 évet húztam le asztalosként, úgy hogy a főnököt legszívesebben felgyújtottam volna. Kur/vára nem érdekelt se a bu/zi favágás, se a reszelés, se a fúrás-faragás. :DD


Én azt tanácsolnám, hogy először ismerkedj a szakmával. Ne legyen senki olyan hülye mint én. Anyám mondta, hogy menjek asztalosnak mert a szakmunkásokból van hiány. Engem belekényszerítettek. Persze minden rosszban van valami jó. Mert most ki akar programozónak tanulni? Akinek könyörögnie kellett 10 évvel ezelőtt a kettesért matekból, aki sose tanult. A szakmunkás élet (bár csak a tanműhelyben "dolgoztam"), szóval a szakmunkás élet inspirált arra, hogy elgondolkozzak.



Szakmunkásként:

- Akarok én a csekkeken aggódni nap mint nap?

- Akarok e főnököt, aki 60 000ft-ért ugráltat?

- Akarok e más csicskája lenni?

- Akarok folyton panaszkodni a kevés fizetés miatt?


És ez jutott eszembe:

- Nem akarok egy hü/lye segg csicskása lenni.

- Nem akarok úgy ugrálni, ahogy más fütyül.

- Nem akarok folyton melózni a semmiért.

- Ha másnak jól megy, én miért érjem be kevesebbel?

- Ha másnak megadatik, hogy külföldön nyaralhat én miért túlórázzak? Azért a plusz 5000ft-ért vagy mert különben kirúgnak? :'DD


Egy szó mint száz az informatikával lehet a legjobban keresni a mai világban, hála a technológia fejlődésének. Megéri sokat tanulni meg szenvedni vele.

2014. nov. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Kérdező, mi lett?
2018. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

12# "Egy biztos, jobban megéri keményen tanulni és szenvedni a programozással, mintsem egy gyárban 3 műszakozni 60 000ft fizetésért. Hosszú távon, hogy normális emberi életet éljen az ember megéri pár évet tanulni és nekiállni a programozásnak nem? Elvégre emberek vagyunk, nem azért születtünk a világra, hogy ne vigyük semmire és hogy folyton aggódnunk kelljen az anyagi biztonságunk miatt. De az is igaz, hogy ha nem érdekel a számítógép világa, akkor bele se kezdj. Én 3 évet húztam le asztalosként, úgy hogy a főnököt legszívesebben felgyújtottam volna. Kur/vára nem érdekelt se a bu/zi favágás, se a reszelés, se a fúrás-faragás. :DD


Én azt tanácsolnám, hogy először ismerkedj a szakmával. Ne legyen senki olyan hülye mint én. Anyám mondta, hogy menjek asztalosnak mert a szakmunkásokból van hiány. Engem belekényszerítettek. Persze minden rosszban van valami jó. Mert most ki akar programozónak tanulni? Akinek könyörögnie kellett 10 évvel ezelőtt a kettesért matekból, aki sose tanult. A szakmunkás élet (bár csak a tanműhelyben "dolgoztam"), szóval a szakmunkás élet inspirált arra, hogy elgondolkozzak.


Szakmunkásként:

- Akarok én a csekkeken aggódni nap mint nap?

- Akarok e főnököt, aki 60 000ft-ért ugráltat?

- Akarok e más csicskája lenni?

- Akarok folyton panaszkodni a kevés fizetés miatt?


És ez jutott eszembe:

- Nem akarok egy hü/lye segg csicskása lenni.

- Nem akarok úgy ugrálni, ahogy más fütyül.

- Nem akarok folyton melózni a semmiért.

- Ha másnak jól megy, én miért érjem be kevesebbel?

- Ha másnak megadatik, hogy külföldön nyaralhat én miért túlórázzak? Azért a plusz 5000ft-ért vagy mert különben kirúgnak? :'DD


Egy szó mint száz az informatikával lehet a legjobban keresni a mai világban, hála a technológia fejlődésének. Megéri sokat tanulni meg szenvedni vele."


Köszönöm szépen az inspirációt! Most jelenleg én is ilyesfajta lépés előtt állok! Programozó akarok lenni és anyagi biztonságban élni! Belevágok.

Még egyszer köszönöm az inspirációt!

2018. jan. 9. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Remek temakor!!
2018. febr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

sookan nemértik de ezt így nemlehet ottthon megtanulni egy óra alatt egyszerüen!

ezt már kb 10-12 éves kortól rl krl kezdeni tanulni és akkorsem otthon hanem jelentkezni külőn magántanárhoz,hasonló mint ahogy még az én szüleim is tetek egyébként kiskóruaknak általában heti 4x1 alkalom 20000ft lehet van olcsóbb is de ez az átlag az biztos hogy 15-alatt nem találsz de mivel írtad hogy 11.-es vagy ha elkeudenéd tanulni több év lesz,és rengeteg pénz a te kóródnak kb 60000 ft azaz hatvanezer forint heti 4x1 alkalom

2019. aug. 26. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!