Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyik programozási nyelvet...

Melyik programozási nyelvet kezdjem el tanulni?

Figyelt kérdés
Teljesen kezdő vagyok szóval arra lennék kíváncsi hogy milyen nyelvet kezdek el tanulni milyen programot használjak hozzá..ilyesmik. Hobby szinten érdekel a dolog egyelőre. :)
2014. júl. 10. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"1. Google "nyelvét" (egyrészt mert hetente többször felteszik ezt a kérdést, másrészt mert elengedhetetlen programozásnál a Google használat)


2. angol nyelvet


3. kezdésnek a Python-t szokták ajánlani


4. későbbiekben pedig a C++/C#/Java trióból válaszd ki, amelyik jobban fekszik és azt mélyítsd el

"


89%-os válaszadótól idéztem, minden jog őt illeti.

Hobbi szintre elég a 3. pontig:)

2014. júl. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Oh, ez az én válaszom a tegnapi kérdésre :), már épp linkeltem volna be. (Örülök az egyetértésnek, Wampa és a többi zöld kezű :))


De be is linkelem, hogy te is (kérdező) lásd, hogy mennyire GYAKORI KÉRDÉS ez, épphogy van 12 óra a 2 kérdés között...

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas_..

2014. júl. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak ajánlani tudom c# nyelvet. Nekem egyszerű volt elsajátítani. Maga a nyelv annyira nem is lényeg, a gondolkodás és a logika az ami teszi a programozót!
2014. júl. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!