Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen laptopot érdemes...

Milyen laptopot érdemes vásárolni programozáshoz?

Figyelt kérdés
BME-VIK villamosmérnök hallgató leszek és nem tudom, hogy az ottani feladatok elvégzéséhez (programozás, áramkör tervezés, webes applikáció készítés...stb.) milyen laptop lenne a legalkalmasabb és milyen op. rendszerrel. Ezeken kívül internetezésre (facebook, film..stb.) lenne használva.
2015. máj. 23. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Mindenképpen olyat vegyél, amin van billentyűzet!
2015. máj. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lehetne, hogy normális válaszokat adtok a kérdésre?

Ha szerinted hülyeség a kérdésem, akkor kérlek ne válaszolj rá!

Köszönöm.

2015. máj. 23. 14:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tevékenységtől független a válasz: az anyagi keretedből megvásárolható legjobb teljesítményű laptopod vedd, olyan oprendszerrel, amit kedvelsz. Szerintem mind Winen mind Linuxon el tudsz végezni mindent, de végső esetben egy külön partícióra még mindig felrakhatod a másikat.
2015. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a Toshiba és a Dell gépeket ajánlom elsősorban, mivel ezekre alapból 3 év garancia van, tehát az egyetem időtartamának több, mint feléig biztosan lesz géped, és azért nem valószínű, hogy diákként olyan jól fogsz állni, hogy örvendezel, ha döntened kell, hogy két év után vagy megcsináltatod pártízezerért, vagy veszel egy új gépet.

De egyes üzletekben/webshopokban lehet vásárolni extra garanciát is, ez viszont drága sajnos.


Fontos lenne tudni azt is, hogy mennyit szánsz rá.

2015. máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Hát egy maximum 200 ezret tudok rászánni.

2015. máj. 23. 14:54
 6/6 anonim ***** válasza:
150-200 között vegyél valamit, az jó lesz (lehetőleg valami intel processzorral, azt nem mondom, hogy ne legyen dedikált gpu, de villanyra nem fog kelleni)
2015. máj. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!