Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik a legnépszerűbb fronten...

Melyik a legnépszerűbb frontend framework 2022-ben? Ti mit használtok? React / Angular / Vue ?

Figyelt kérdés

2022. nov. 10. 03:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10# Teljesen mindegy mit választasz, de arra figyelj, hogy a külföldi cikkek sokszor nem írják le a magyar piacot. Itthon nem mondanám, hogy dominál a react, kb azonos szinten vannak.


Meg persze sokan váltanak a kettő között. Jelenleg is olyan munkahelyen dolgozom, ahol projectenként más az elvárt. Van ahol react van ahol angualar. A kettő között meg elég könnyű az átjárás.


Ha megnézed az álláshirdetéseket sok helyen felsorolnak kb 4 frameworköt az elvárásoknál, hogy valamelyikben legyél jól.

2022. nov. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Számomra egyértelműen az Angular.


Jól struktúrált, logikus, könnyen érthető.


Lehet, nekem azért, mert főként backendes vagyok.

2022. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

"Jól struktúrált, logikus, könnyen érthető."


De mennyire piacképes? Mert hiába tetszik, és fektetek bele energiát, ha munka meg 10-ből 8-szor Reacttal van, nem? :(


(Köszi amúgy, aki írta, hogy nézzem a magyar piacot, mert az lehet más, de külföldön dolgozom.)

2022. nov. 16. 20:57
 14/15 anonim ***** válasza:

"De mennyire piacképes?"


Az Angulart a Google fejleszti, míg a Reactot a Facebook. El lehet dönteni, melyik vállalat nyújt jobb szolgáltatást, mennyire bugosok az alkalmazásaik stb.

Ez egy jó kiindulópont lehet. Abban biztos lehetsz, egyik se fog holnapra csak úgy eltűnni.


"külföldön dolgozom"


Írd le melyik országban, mert szinte mindenhol más és más a munkalehetőségek száma. Az előbb néztem Magyarországot, itthon a React és Angular kb. egy szinten vannak.

2022. nov. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Nálunk például az volt, mikor pár hónapja új munkahelyre kerültem, hogy Angularban dolgozzunk, hogy a fejlesztők egységes nyelvet használjnak.


Az előtte felmondott fejlesztő Reactban dolgozott, és most mindenki utál hozzányúlni azokhoz az alkalmazásokhoz. A főnök csóválja a fejêt arra, ami abban van írva.


Bár ennek a fő oka szerintem az lehet, hogy a Reacthoz mind csak felszínesen értünk.

2022. nov. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!