Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Erdemes egyedul nekivagni...

Erdemes egyedul nekivagni sajat webaruhazkeszitesnek/ weboldalkeszitesnek igy?

Figyelt kérdés

Godaddy webhost.

ZenCarttal csinalnam az oldalt.


Egy olyan aki zero szamtechkal rendelkezik meg tudja ezt csinalni?

Mensa szerint joval atlag feletti az intelligenciam xD szoval ha van leiras, magyarazat es nem total szaknyelven akkor meg tudom csinalni.


Valami ilyesmit szeretnek:

[link]


Persze kisebb valtoztatasokkal.

Gondoltam letesztelem a zencartot vmi ingyenes webtarhellyel mielott fizetnek, de persze azon egyesevel tolthettem volna fel a fajlokat az oldalra mert vmiert nem engedte hogy a filezillaval csatlakozzak a hulye uw-s oldalhoz.


Illetve a masik. Weboldal.

Wordpressszel megoldhato?

Komolyan csak par aloldal kene.

Semmi extra. Banner.

kapcsolat.

inkabb szoveg, tajekoztato.


En komolyan mondom erre nem vagyok hajlando egyszeruen annyi penzt kidobni mint amiket neten irnak... nem hiszem el hogy olyan nagy dolog lenne 5 aloldalt megcsinalni, belepakolni egy elore megirt szoveget... aztan meg fizessek azert is tobbet ha en magam is bele akarok nyulni az oldalba kesobb es nem fix az egesz...

olyan irrealis arakat latok hogy komolyan nem tudom ebben az orszagba ki csinaltat veluk oldalt ennyi penzert...


Amugy ma vagy holnap ugyis megprobalom csak gondoltam este meg felteszem ezt a kerdest.



2013. ápr. 2. 00:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mennyi az a "reálisabb" nálad?

Mert egy JÓ webshopnak a REÁLIS ára 200-tól indul fölfelé minimum! (Na és akkor 200 még nagyon az alja.)

2013. ápr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Webáruházat lehet 200 alatt is készíteni, ha olyan céget keres akinek már megvan a kellő ismerete, és fejlesztései.


Igazából az ügyfél alábbi 3 lehetőség közül választhat 2 -öt.

[ Jót / Olcsón / Gyorsan ]

Jót, olcsón: Másod, harmadlagos projektként kezelik, akkor dolgoznak rajta mikor nincs más. Akár hónapokig is húzódhat egy ilyen.


Jót, gyorsan: Elsődleges projekt, van hogy az összes programozó ezen dolgozik, ha rövid a határidő akkor túlórában is.


Olcsón, gyorsan: Sajnos ez a legjellemzőbb kategória és egyben a legrosszabb is. Silány minőségű, olykor veszélyt jelent a megrendelő és a hosting cégen felül a felhasználóira is.

Ezek alapjai túlnyomó részben nagy erőforrás igényű optimalizálatlan ingyenes rendszerek, melyben ismert hátsó ajtók nyitva maradnak.

2013. ápr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

hat webaruhazakra irnak boven 200 felett

mindegy kaptam egy rakat ajanlatot


ez ami fura meg. ha ennyien jelentkeznek ergo a kinalat nagyobb mint a kereslet akkor talan ha lejjebb nyomnak az arat akkor tobb megrendelo lenne...


a weboldallal kapcsolatban meg telefonalatak is...

pedig irta hogy inkabb mailben beszeljunk.

az kell nekem meg hogy 370 ember hivjon fel.


azert koszonom a valaszokat.

2013. ápr. 2. 17:54
 14/15 anonim ***** válasza:
89%

"ami fura meg. ha ennyien jelentkeznek ergo a kinalat nagyobb mint a kereslet"


Igazából sokan vannak akik azt hiszik tudják, mert ugye ha valaki már mlap, gportál és társain készített egy oldalt, akkor ő már profi. ;-)

Viszont könnyen lehet őket tizedelni, csak mutassam 1 működő referenciát.

90% -a nem tud még saját készítésű dinamikus oldalt se felmutatni, a maradék nagy része pedig valami WP/Joomla/Drupal... és ingyenes társaiban össze copy -ot oldalt mutat, amiben a tartalmat leszámítva (ha nem másolta egy másik oldalról) nincs semmi saját.


Több mint 10 éve működik a cég amelyiknek lassan 7 éve dolgozom. (gyakorlatként indult)

Amióta ott vagyok, minden évben 4~5 pályakezdő bekerül a darálóba, és 1-2 hónap alatt ledarálódnak, mert a tudás amivel kikerülnek a főiskoláról, gyakorlati haszna konvergál a nullával, de mivel jó eredménnyel végzet ő meggyőződése hogy vér profi...


Nem a kínálat kevés, hanem a Minőségi kínálat!

2013. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

azért egy webáruház meg egy 5 oldalas statikus weboldal között ég és föld a különbség, kezdetnek pl. az egyikhez egy már általános iskolában is tanított nyelv kell csak (HTML) a másikhoz pedig kapásból 2-3 nyelv (PHP-JAVA-etc.) amit csak olyanok tudnak akik vagy önszorgalomból vagy szakma tanulása során elsajátítottak, ezt meg kell fizetni.


(persze a Joomla, Wordpress, Drupal más téma...húzd ide-húzd oda sablonrendszer óvodásoknak kb.)

2015. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!