Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akiknek pattanásos mitesszeres...

Akiknek pattanásos mitesszeres a bőrük mit nem lehet ezen megérteni?

Figyelt kérdés

Mindennap van 3 ilyen kérdés hogy jajj pattanásos a bőröm így úgy amúgy. De én azért kiváncsi lennék, hogy mit tesztek érte és mennyit? A pattanásnak több oka lehet: pajzsmirigyprobléma, hormonok, bélproblémák, helytelen arcápolás.


Nekem is ronda volt a bőröm sokáig mégis meg tudtam oldani

természetgyógyásszal, és életmóddal. Tudjátok milyen egész nap gyümölcsöket és zöldséget enni, teljes kiőrlésű gabonát, ásványi agyagokat. A hangsúly a rendszerességen van, aztán ott a homeopátia, a napsütés a tiszta levegő sokat javít rajta. Iszapszappanok pakolások.


Púdert alapozót sosem használtam.


A Cleanandclear, avon és a bolti termékek sem jók, kemikáliák egyik bőrgyógyász sem ajánja őket, mert ez a sok vegyszer lekerül a bőr aljára és ott lerakódik, sosem ürül ki.


A bőrgyógyász: retinoidok és fogamzásgátló, gyógyszertömetés.


A homeopátia, az étkezés, az idegállapot mind hatással van a bőrre, ezt kellene megérteni?


Nem tudok senkit sajnálni, nekem megoldódott.


2010. aug. 2. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Na te készen vagy,...meleged van? :D
2010. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem kb 5 éve vannak pattanásaim, bár elég kevés de ún. "heges" az arcom ahogy a pattanások után maradt...vagy valami ilyesmi. Bőrgyógyász írt fel különböző szereket, egyik sem használt.

Én már mindent kipróbáltam, de mégsem múlt el.

Eleinte zavart, de mostmár LESZAROM.

Szóval tulajdonképpen megoldódott nekem is. :D

2010. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én a boltban lehető minden krémet kipróbáltam, de 1-2-3 próbálkozás után mikor láttam h semmit se csinál vele, sőt volt h több volt, meg kipirosodott a bőröm és égett az egész fejem, azóta inkább elfedem alapozóval, és LÁM :D használ.


aki 13-14-15-16-17 éves, el kell fogadni, hogy ebbe a korba pattanásos fejünk van. pl. nekem 14 évesen jött meg, akkor már az arcom is tisztult. addig szinte az egész arcom piros volt a sok pattanástól. meg néha olyanoktól van amire nem is gondolunk.


pl. én is beleestem ebbe az emo korszakba. a fél arcom el volt takarva, hiába mondta mindenki h ez így nem jó, de nem hallgattam rájuk. aztán levágattam a frufrumat, és most hogy levegőzik, teljesen letisztult. na jó teljesen azért nem, de akkor is látszott a változás.

2010. aug. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na végre valaki akinek totálisan igaza van!!!Én iszonyú pattanásos voltam elkezdtem sportolni,figyeltem az étkezésre és ápoltam a bőröm legalábbis mindíg próbáltam tisztítani!Érdekes azóta egy sincs.A bőrgyógyász is mivel leírtam már párszor a pattanás nem igazán hozzájuk tartozik.De itt mindenki gyógyszert szed!!!Csak azt nem tudja mit szed be!A bőrgyógyászaton nálunk elküldik az ilyet,mert nem beteg és megkérdezik a kozmetikusról nem hallott még?Szerintem ennyi bőrrákos beteg mellett ez érthető!!!
2010. aug. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!